reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć kobiałki:)
Asia, była prawdziwa kawka z rana ?:) ;D ja właśnie jestem po :)

Niuńka dużo zdrówka dla Twoich szkrabów !

Damayanti, kurcze nie mam przepisu na takie pierniczki, ale nawet kupiłam przyprawę do pierników bo mam zamiar jakieś upiec i chyba pobuszuję po inernecie w poszukiwaniu przepisów. Zastanawiam sie kiedy ja to wszystko zrobię ?
Okazało się, że w pierwszy lub drugi dzień świąt będę miała 7 osób na obiedzie plus nas dwoje= 9 osobwy obiad. Matko kochana nie mam pojęcia co ugotować. Nigdy nie byłam specjalistką w wystawnych obiadach. Z ciastami sobie poradzę. Zazwyczaj kupowałam, ale w tym roku mam ochotę upiec sama.

Wiecie co mnie wczoraj zaszokowało ??? Jak byliśmy u Teściowej zadzwonił domofon i okazało się, że to kolęda z kościoła ?? :o :o :o :o :o :o Pierwszy raz widziałam coś takiego, na 2 tygodnie przed świętami ???

Witaj loende04 :)

 
reklama
Edytko niestety nie...........byla moja bezkofeinoweczka.....ale tez smakowala!!!

a ja mam zamiar upiec takie ciasteczka na choinke, jakis serduszka, gwiaddki i takie tam, tylko nie wiem czy to beda pierniczki czy takie normalne kruche?!!
 
co do świat jutro jadę z małą na zakupy a choinkę pewnie za tydzień postawimy żeby się nią nacieszyć w końcu w święta nie będzie nas w naszym domku jedziemy do mamy
a tam dopiero rano w wigilie jedzie się po choinkę, taka tradycja ;)
 
Nianiu wiesz zaczęłam się zastanawiać o co chodzi bo mała dostaje ziemniaczka i nadal ją wysypuje no i chyba rano podjadę do pediatry wydawało mi się to niemożliwe ale jak napisałaś że u Was też tak jest, kurcze to mamy problem
 
loende04 pisze:
hmmm no i zdjęć nie wkleiłam ;D....

NiaNia a powiedz mi kochana jak się u Twojego synka ujawniła ta alergia ::) ...kurcze w sumie ziemnior i marchewka to mało alergizujace warzywka...a jednak ::)
Czesc Loende:-) Witamy na licówkach.
U mnie uczulenie na te warzywa objawiły sie czerowną szorstką plamka na pliczku (zaraz ci wkleje zdjecie)  i szorstkimi kolankami i łokciami).
U mnei Michal-mąz jest alergikiem własnie miedzy innymi na marchew, ziemniaki. I maksio niestety po tatusiu :-[ Czytałam czoraj ze prawdopodobieństwo, ze odzidziczy alergie w naszym przypadku było 20-40%. W sumie nie duzo a jednak. Jestem tym troche załamana bo co ja mu dawać jeść do chorobci ::)
A tu zdjecie Maksa z plamkami na poliku:
dscn86552ak.jpg

dscn86801uk.jpg
 
kaśka k pisze:
Nianiu wiesz zaczęłam się zastanawiać o co chodzi bo mała dostaje ziemniaczka i nadal ją wysypuje no i chyba rano podjadę do pediatry wydawało mi się to niemożliwe ale jak napisałaś że u Was też tak jest,  kurcze to mamy problem

Przesnarne Kasiula mamy. A jak u Was z marchewka?
 
po marchwi jest też uczulonko tylko się zastanawiam u nas też są plamki ale one po około godzince znikają bardziej martwią mnie te krosteczki na całym brzuszku i pleckach, już myślałam że to może potóweczki no i dzisiaj małą ubrałam troszkę lżej, tylko plamki na buzi to i tak swoją drogą są alergiczne echh :p
 
reklama
Hej dziewczyny, mialam kilka dni przerwy na BB i już wróciłam  :)

Brunetko - w końcu Cię zobaczylam! Mam wrazenie że jesteś już jedną z ostatnich ktora nie ujawnila swojej twarzy, hi hi Tzn teraz juz na malutkim zdjęciu przy postach troszkę Cie widać  :) Ładna z Ciebie dziewczyna.

Martuśka - gratulujemy ząbeczkow! Napisz czy Aluś bardzo szlał gdy mu wychodziły!
Dla Maciusia Klaudiowego też oczywiście gratulencje wielkie!  :)

juz sie ostatnio zastanawiam czy może ja jakaś nienormalna jestem bo facet za cholere mnie nie rozumie

Hi hi, Elfiko - to właśnie znaczy że jestes zupelnie normanla  8)

Tuśka - leć szybko na usg i kuruj sie szybko. Trzymam kciuki  :)
 
Do góry