reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dzieki, tofinek :)
dziewczyny, a macie może przepis na takie [pierniczki, co im starsze, tym sa lepsze? (jak wino :D) Chyba kiedyś tu w portalu coś takiego widziałam, ale nie jestem pewna... szukam, ale Kinga sie dorwała do klawiatury i o... na spacer czas ;)
 
witajcie kochane!!!

maluch wlasnie spi, ja popijam kaweczke i relaxuje sie wkoncu!!!!!!!!!!mmmmmmmmmmm

Klaudus gratulujemy Maciejce zabka!!!!!i oczywiscie czekamy na nasze hihihihi

Niunka Adasiowi duuuzo zdroweczka i duuuzo caluskow od Nas!! :-* :-* :-*
 
witam ja tez z kawką do kompa zasiadłam na chwilke
u nas znowu pogoda pod psem ale tzreba bedzie na pare minut na spacerek ale brrr az sie nie chce
 
Cześć Babeczki ;) Jestem mamą 4 miesięcznego Wiktorka (urodził się 4 sierpnia), trafiłam na ta stronkę już dość dawno ale brak czasu nie pozwalał mi pisać, czasem tylko podczytywałam, więc zupełnie obce mi nie jesteście ;) Teraz też jestem na etapie eksperymentowania z jedzonkiem słoiczkowym (karmie butlą ;)) a kasza na mleku taka gesta że łycha stoi to smakuje mojemu Bąkowi najbardziej aż się trzeęsie do łychy i nie nadążam podawać ;D  Najbardziej ta z malinami i z owoców leśnych. Cieszy mnie to bardzo niestety czasem i to dośc często odmawia mi zupek i dań warzywnych ::) no ale z czasem.... :)
Dzieciaczki macie śliczne. Aaa ja też miałam termin na lipiec ale Młody się spóżnił i urodził się w sierpniu :) I jestem w nim diabelsko zakochana ;D jak każda zresztą Mama ;D
Pozdrawiam ;) Wklejam tu pare foteczek mojego Bączka żeby Was z Nim zapoznać ;)
 
hmmm no i zdjęć nie wkleiłam ;D....

NiaNia a powiedz mi kochana jak się u Twojego synka ujawniła ta alergia ::) ...kurcze w sumie ziemnior i marchewka to mało alergizujace warzywka...a jednak ::)
 

Załączniki

  • Wiktor 132 kopia.jpg
    Wiktor 132 kopia.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 63
Witam nowa kolezanke ;D

A my po cudownym weekendzie - wczoraj udane wyjscie do restauracji, spacer po rynku (uwielbiam krakowski rynek i jego kiermasz swiateczny), prezenty dla rodzinki zrobione - cudo. Jestem pelna energii!!!!
 
Od dzis ponawiam probe wdrazania nowych rzeczy - zaprzestalam ze wzgledu na ujawniajaca sie alergie na mleczko krowie. dzis jas znow napil sie soczku jablkowego i bede ostrzej prowadzic obserwacje ;D. odczekam ze 3 dni i podam mu kolejny smaczek w soczku ;D
 
reklama
witamy w gronie lipcoweczek nowa kolezanke!!!

aniu to tylko pozazdroscic udanego weekendu i oczywiscie udanych prezentow!!!!

jezeli chodzi o przygotowania do swiat to u mnie jeszcze wszystko w proszku, ale powolutku powinnam sie wyrobic......jak sie uda to dzis zmykam na zakupy :)
 
Do góry