reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

My też jak narazie jest postanowione że jedziemy do teściów na święta więc raczej nic gotować nie będę no może jakieś małe co nie co tylko ale to najpierw będziemy uzgadniać z teściową.

Bobaski prześliczne :) :) :) :) :)
 
reklama
halo!
hm...wszyscy spia :p

Klaudus instaluj skypa to sobie pogadamy ;D Eiall wiem ze Ty robaczku swietojanski tez masz skypa ;D 8) moze kiedys konferencje zrobimy ? juz z Martusia sie zastanawialysmy jak by to bylo ;)

poki co to dzis sobie tak pi razy drzwi policzylam ile nas tu jest i wychodzi na to ze ok 30 :o chyba ze cos namoncilam :p

 
u nas nocka spokojna..............tylko 3 budzenia, jak na ostatnie czasy do juz mniej!!!

e_mamo torcik wyglada smakowicie......na pewno sprobuje.....ah ta nigella!!!!

klaudia to swietny pomysl......zakladaj skypa i jak planuje mania zrobimy sobie audiokonferencje!!!!!
mam nadzijeje, ze dolaczy do nas Niania..............
 
witam witam :)
u nas nocka jak najbardziej zaliczona do udanych :D choć z tymem miałam troszkę noszenia przed snem, myślę że za dużo wrażeń i może brzuszek :(
a z wrażeń to miał przyjazd tatula którego uwioelbia, (wczoraj czytali sobie gdzie jest nemo piknik z rekinem :D ) zbytnio żywa zabawa z mamusią po godzinie 21 (aż cała się zgrzałam tak się wydurnialiśmy i rozwalałam się uchachaniem tymula) no i może ten shrek ??? zbyt szybko i zbyt duże postacie no i wczoraj wypiłam kawkę a daaaawno nie piłam i chyba się odzwyczaił od kawki, efekt zasnął dopiero o 12.15 !! a no i może jeszcze to że w dzień duużo spał

cieszę się że dziś sobota to może uda mi się nadrobić, bo niedoprodukujecie zbyt wiele :D
 
Martuska pisze:
Sama musze napisac Kredeczko do Ciebie, ze Tymus cala mamusia i duzy z niego chlopczyk :)

:D

Dziewczyny i jeszcze musze Wam o czym napisac. Mojemy Alusiowi wyszly dzisaj dwa dolne zabeczki, jedyneczki :laugh:
gratulacje !!!!!!!!

brunetko chyba nie widziałyśmy jeszcze twojej twarzyczki ??? bardzo milutka :)

e_mama pisze:
Kredzia, wie chłopak od małego co dobre :)
no po kimś musiał odziedziczyć ten dobry gust :laugh:

Wiki_28 pisze:
no widzisz Kredeczko może się nawet znamy ( z Twojm mężem) ;)
wiki no no niewykluczone ;)
 
Dziewczyny ja żyję tylko mam kłopoty z nerkami i nie chce wam tu smucic Ide 28 na usg i wszystko sie okaze. Ale bolalo mnie jak cholera, teraz jest juz lepiej. Całusy za pamiec. Jak wydobrzeje to znow bede codziennie z wami bo teraz nie chce wam smucic i psuc nastroju. Dwie całe doby nie spałam z bólu a przy Majce praktycznie nikt mi nie pomagal.
 
Tuśka witaj kochana!!!
wpadaj i jeśli chcesz to smuć żal się jeśli będzie Ci lepiej nikt nie będzie miał Ci tego za złe :) a jeśli bidulko nie masz czasu to czasmi coś daj znać o sobie :) zdrówka zdrówka zdrówka !!! :-*
 
reklama
Do góry