reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

NiaNia pisze:
Matko mój syn juz spi parwie 2 godz!!!! On nie spał tak odkąd skończył z 1,5 miesiaca ::) 8)

To coś dzisiaj w powietrzu było, bo Maciek dopołudnia też spał 2 godziny 40 minut :)

Martwię się, bo Maciuś ma chyba chrypkę :( Nie ma gorączki, ani kataru, ale jak "mówi" albo płaczę to tak dziwnie skrzeczy.
 
reklama
ania.g pisze:
Ja chyba tez musze sprobowac karmic o 23 - Wy nie wyciagacie dzieci z lozeczka jak karmicie je z butli o tej 23? A klaudia Ty tez karmisz o 23 jaki masz na to patent?
Ania, ja wyciągam Maćka z łóżeczka, biorę na ręce, on od razu otwiera buziaka, to wkładam pierś, a jak zje to go odkładam spowrotem. On chyba w ogóle tego nie zauważa, bo śpi dalej :D
 
A właśnie Aniu G miałam do Ciebie też napisać o tym karmieniu o 23. U nas tak, jak u Klaudii, wyciągam małego z łóżeczka, a on otwiera dziubalka, jedząc ma zamknięte oczka i śpi dalej. Ważne, zeby wyjąć dzidzię delikatnie, nie zapalać swiatła, nie mówić nic, nie brać do odbijania, tylko położyć ewentualnie na boczku. Będzie dobrze ;)
 
Kurcze posiedziałabym tu z wami, ale piątek jest, mężulek w domku, więc chyba pójdę do niego, bo cosik stęskniłam się za nim. A poza tym to dzisiaj dziewiąty, a my co miesiąc dziewiątego taką małą rocznice sobie robimy (braliśmy ślub 9 sierpnia), no i staramy się zawsze jakoś to uczcić :) Może jakieś winko otworzymy?? Buziaki babulki moje kochane.
A tak w ogóle to jestem zazdrosna, bo wszystkie gadają na gg, albo przez telefon, albo przez Skype, a do mnie nikt się nie odzywa, buuuu. Nikt mnie nie lubi :( :( :( Idę od was wstrętne babule. Może mężuś mi powie, że mnie lubi :)

A tak a propos, to kiedyś go zapytałam "Lubisz mnie troszkę" a on na to: "No co ty, przecież jakbym cię lubił to bym się z tobą nie ożenił" Łobuz jeden :D
 
Klaudia Tobie tez kolorowych snów

Powiem tak:
dziecko śpi
piernik udał sie wyśmienicie
Mąż pałaszował kalafior az mu sie uszy trzęsły
podsumowanie: Dzień pełyn sukcesów ;D
teraz ide kuchnie do porządku doprowadzic bo mam tam lekki.....burdel! ::)
 
elfikocieszę się, że kalafiorek smakowal ;D

wiecie co ja myslę o tej osobie co tu do nas napisala parę dni temu o problemie swojej 4-letniej coreczki, co to Asiolek podal link do forum dla mam z problemami urologicznymi i myslę na serio, że TO BYL JAKIŚ ZBOCZENIEC....tak ni z gruszki ni z pietruszki odzew i od tamtej pory cisza, a poza tym dlaczego tutaj szukala porady
i jakie to ważne zeby nie umieszczać zdjęć naszych maleństw na golaska w galeryjce, bo nie wiadomo kto to potem ogląda i do jakich celów wykorzystuje :mad:
 
reklama
martuśka dzidziolek śliczny, a jaka mamusia ::) :laugh:
no i kate332 jaka mala purchawka :laugh: ja juz nie pamiętam mojej dzidzi jak byla taka malutka...
 
Do góry