reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

kolorowa_kredka pisze:
a ja posprzątałam w szafie a było tego, pokukładałam Tymulowi w komodzie, pułce pod łóżeczkiem, poprzeglądałam za duże ciuszki Tyma no i przeprasowałam Jemu ciuszki, powiesiłam pranko :D normalnie dziś jestem sprzątaczka praczka prasowaczka ;D :p

jak mi tego brakuje ::) Ale nareszcie weekend, poszaleję sobie :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Ha, widzę, ze powstał nowy wątek mam zostających w domku :)
Tylko, że na mamach pracujących poruszamy kwestie związane z pracą, a na nowym zaczyna się robić bardzo "domowo" ;)
Prawie jak na głównym :) Lipcowe mamy stają się zagrożone ;) :laugh: :laugh:
 
no i zamykamy nasz teatrzyk :( wstał tymul i nawet nie płacze z tego powodu że głodny jak wilk! ale dostanie jużcycusia a ja jutro lub później nadrobiE ale nie wiem nie iwem bo produkcja w toku!!! :(

a tymul spał 3 godziny!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
NiaNia pisze:
Kasiula Twoja wypowiedż ostatecznie przesadziła o tym, ze zaczynamy karmienie o 23 i potem dopiero 7 rano. Oby tylko maks wytrzymał./ Kasia napisz plisss jak było po kolei u Ciebie??

Nianiu  zamiast mleczka przez dwie nocki była sama cherbatka,no i trochę płakałaa nawet bardzo piotrek mnie wyzywał że dziecko głodzę a ja już byłam tak wyczerpana wstawaniem o 23 i 2 rano że musiałam zaryzykować
na trzecią nockę martynia dostała przegotowaną wodę no i na czwartą nockę nie było już nic, bo mała się wcale nie obudziła trochę marudziła ale dawałam jej smoczka i zasypiała
 
ale świątecznie się robi ja to nie ugotuję nic jedziemy na świeta na nasze kochane kaszuby do mamy echhh
a jak tam dziewuszki z prezentami ja narazie mam z głowy męza, mame babcię i trzy kuzynki Martynki tylko wiecie robie symboliczne prezenty bo u nas dosyć liczna rodzinka
 
a ja sie skusilam......i pieke murzynka, mam nadzieje, ze sie uda.......bo do pieczenia to ja beztalencie jestem!!!!!!

Iwon jak to dobrze czuc, ze jutro weekend, co?????

co do gotowania to my tez idziemy do rafala rodzicow!!!a ja zrobie jakas salateczke, na pewno jarzynowa, to juz moja tradycja, na pewno bedzie bigosik( uwielbiam go robic, jak sobie tak dochodzi powolutku a najleprzy jest taki tygodniowy!!!) no i pewnie jakies ciasteczko!!!planuje piernik i cosik jeszcze!!!
no i moze zrobie cosik extra, tak mnie nakrecilyscie tymi potrawami, ze az wstyd teraz czegos fajoskiego nie zrobic!!!!!
 
No a my po raz pierwszy spędzamy Wigilję tylko sami razem z dziećmi
zawsze jechaliśmy najpierw do moich rodziców a potem do teściów, ale rodzice postanowili te święta spędzić w Zakopanym no i my z tego tytułu będziemy sami w domku
bardzo się cieszę z tego bo zawsze mi się marzyła taka Wigilja
ale potem będziemy musieli pewnie wstąpić do teściów na chilę no ja bym wolała nie bo nieprzepadam za nimi ale mąż się narazie na to nie zgadza zobaczymy może się uda nie jechać
 
ha! zaliczylismy spacer po sniegu ;D
Tym zjadl jajecznice z 3 jaj ze szczypiorkiem i pomidorkiem :o :o :o a miala byc do podzialu dla niego i dla mnie :D ::)
ale ciesze sie jak gwizdek ze maly zjadl ja sam ;D

dzieci spia
a ja jak zwykle do zaleglosci,...czyt: pranie, prasowanie i obiad .......

Iwon fajnie tak czuc weekend co? ja pomarze sobie jak to bylo albo jak to kiedys bedzie : miec wolny!!!! weekend ;) ;D :p
 
Ale wątek tętni życiem :) I zrobiło się tak smakowicie i świątecznie :)

My w tym roku spędzamy pierwszy raz święta z moimi teściami i zastanawiam się jak będzie. W niedzielę ustalimy z teściową podział obowiązków, ale chciałabym zrobić uszka z grzybami do barszczu czerwonego. Tylko o przepisik na barszcz muszę się uśmiechnąć do mojej mamy. Ona zawsze robi na Wigilię taki inny barszcz, taki postny. Ale to jest smak, za którym tęsknię cały rok.
Co to są te makiełki czy jakoś tak, o których pisałyście? Może zrobiłabym coś takiego? BARDZO PROSZĘ o przepisik w wątku kulinarnym.
A może podacie przepisy na sprawdzone dania świąteczne, które się Wam zawsze udają? Może w tym roku popróbujemy dań, których nigdy nie jadłyśmy ?:)

Ja mam teraz w piekarniku torcik czekoladowy, który ostatnio piekła Nigella na TVN Style :) Jak się uda to podam przepisik:)

I popijam sobie byczą krew:) szkoda, że ilość muszę ograniczać :)
 
reklama
ehh święta ja w tym roku chyba tez z tesciami wigilie spedze bo z małym dzieckiem nie bedziemy sie tułać ale niezbyt mi sie to podoba ale cóż w przyszłym roku bedzie lepiej
ja na świeta nie szykuje duzo moze jakis placek sałatka i moze pomoge cos tesciowej przewaznie smaze karpia
 
Do góry