reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

i jeszcze robie poncz ;D ;D ;D mieszam różne trunki i owocki z puszki i co roku wychodzi inny ale można sie nim fajowo świątecxnie upić ;D
 
reklama
i jestem znowu ale nic nie wiem co siedziś u Was kochane dzieje! ale za to jestem z siebie dumna :D no i z tymka też bo śpi od 15.15 :angel: a ja posprzątałam w szafie a było tego, pokukładałam Tymulowi w komodzie, pułce pod łóżeczkiem, poprzeglądałam za duże ciuszki Tyma no i przeprasowałam Jemu ciuszki, powiesiłam pranko :D normalnie dziś jestem sprzątaczka praczka prasowaczka ;D :p no i w między czaasie chyba z pięć razy z Artkeim rozmawiałam przez telefon :)

zaraz troszkę poczytam co tu (potwory!) naprodukowałyście i chciałąbym jeszcze ziemniaczki obrać na frytki i nogi trochę podgolić ;) (bo mam prawie takie jak tusi teściowa ;) ) no ale mam czas do 20 gdzieś tak, tylko pewno Tymik zaraz siępotwornie wygłodniały obudzi.........

.........ok nadrabiam.....
 
reklama
Czytając Wasze dzisiejsze posty czułam się jak w restauracji po prostu.

Elfiko jak dla mnie masz mega plusa za gotowanie. Mmmmm, ta kaczka z pomarańczami ::) :)

Lubię gotować, lubię jeść i lubię laski, które lubią to samo ;) :) Chyba skuszę się na te wykwintne dania i wpdnę do Ciebie na południe.
 
Do góry