reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

kaśka k pisze:
helooo dla wszystkich eliminujących jedzonko o 23
przez 3 dni mała dostawała o 23 zamiast mleka cherbatki potem wody , było trochę marudzenia ale już czwarta nockę przespała ładnie do 5
no i do dzisiaj je o 20 śpi całą nockę do 6 rana ;)

Kasiula Twoja wypowiedż ostatecznie przesadziła o tym, ze zaczynamy karmienie o 23 i potem dopiero 7 rano. Oby tylko maks wytrzymał./ Kasia napisz plisss jak było po kolei u Ciebie??
 
reklama
Joasiu sprostowanko, to nie jest moja dieta tylko jakiegoś chłopaka któryy choruje  już na azs 27 lat, moze niedopisałam:D spiąca byłam
treraz lecęna śniadanko bo tymul zasnął :D a ja zamiast śniadanko czy ogarnąć chatkę to bb :D

później skończę nadrabiać
:-*
 
Elficzku mam ziemniaka zblendrowanego. Nawet nie głupio smakuje. Taka ziemniakowa ciapka. Tylko jakos mało mi sie to wydaje. Myslisz, ze powinnam dać mu jezsce mleczka??
 
no i rozmawiałam z Maksiem i Nianią ;D ale czad!! Niani głos idealnie pasuje do wyglądu! Super laska super głos.
A Maksio gruchał kochany ;D ;D ;D
 
Zmieniłam ten suwak bo tamten mnie wkurzał ::)
Dziecko moje śpi przed obiadem
ja wsuwam ciastko francuskie z jabłkami a na obiad robie tego kalafiora zapiekanego i rybke
 
APEL!!!
mam dzika ochote na ciasto Murzynek
czy ma ktoras z was jakis przepis na niego??
qrcze szukam od godziny w necie ale tam jest sam syf..

...murzynek z owocami itp.
a ja chce zwykly wyprobowany przepis..plis
 
reklama
Do góry