reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Czesc Babeczki :) U nas w miare. Juz po kupie i teraz maks po gryzieniu i gilgotaniu zapada w drzemke. Gadałam juz dziś z opiekunką i ustaliłysmy kiedy zaczyna.

Jezu mój syn oszalał. Ja zagladam do pokoju a on krzyczy i sie smieje do karuzeli nad łozeczkiem i tak mocno pedałuje nogami ze az mu jedna z body wyszła hiihi

A dziś po południu jedziemy do banku podpisać umowe na nasz dom  ;D Za tydzień akt notarialny i domek nasz. Jezscze troche tylko aby tamci ludzie sie wyprowadzili i po sparwie. Ale jaje, tak to wszytsko szybko sie dzieje..
 
Iwon pisze:
U nas rytm spania jest następujący: rano pobudka o 5.30 na karmienie i dalsze spanie do około 8-8.30, tu już pobudka na całego. Następna drzemka na spacerze około 11, jakieś 45 minut, reszta czasu to zwiedzanie świata :). Kolejna i ostatnia w ciągu dnia drzemka  15-15.30 około 1,5-2  godz. Kiedyś kładłam go jeszcze około 18, ale sam z tego spania zrezygnował, nie chciał po prostu i teraz trzyma się dzielnie do 19. O tej godzinei kąpiel, jedzonko i w łóżeczku ląduje o 19.30. Zazypia sam, bez problemu, i śpi do 5.30, kiedy to budzi się na jedzonko i tak witamy kolejny dzień :)
Acha,  w nocy ma jedno przebudzenie, około 4-tej, wtedy przekładam go na brzuszek i od razu zasypia.

Zmykam pracować  >:D :police: O0
No nareszcie o normalnej porze ;D Fajowsko , ze jesteś.
Iwoncia czy to znaczy, ze zrezygnowaliscie z karmienia o 23?? Bo ja własnie sie zastanawiam czy do tego nie podejsc...Sama juz nie wiem. Iwonka ja bedziesz miała chwile tonapisz plisss co kornelek je i o której?? Brakuje mi Twoich konsultacji kochana :)
 
nianiu to superancko.......manm nadzieje, ze Nas nie opuscisz jak juz bedziesz miszkanka pieknego domku z ogrodkiem!!!!!
a tak na serio to gratuluje......i oczywiscie czekamy na parapetowke!!!!!
 
niania a kiedy zrobisz nam rozkosz dla oczu i powklejasz fotki jak wyglada wasze M??? ;D
JUZ DRUGI RAZ PROSZE >:D O0
 
Lilka pisze:
niania a kiedy zrobisz nam rozkosz  dla oczu i powklejasz fotki jak wyglada wasze M??? ;D
JUZ DRUGI RAZ PROSZE >:D O0

Kurde naprawde bym wkleiła ale po prostu nie mam. Szlag trafił wszytsko przez Trojana. Michał ma przynieść z pracy płyte z programem do odzykiwania danych ( juz niesie dwa dni bo kolega zapomina przynieść ::)). Podobno ma mieć dziś na bank. I moze sie uda. Folder z tym domem był na pulpicie i go w cholere wcieło :(
 
reklama
elfiko pisze:
cos tam napisalam, teraz ide dziecku zupke ugotowac bo sie obudzila i broi  :laugh:

Elfiko poczekaj kochana bo ja sie chce własnie zapytac o to gotowanie. Robie dziś maksowi tego ziemniaczka i chcialam zapyatc w jakiej wodzie go gotować czy normalniej czy zywiec?? No i jaki ma byc duzy czy mały? I kiedy to masło do wody czy jak bede go miskowac?? Ale pytania głupie ::) ale ja naparwde nie wiem..
 
Do góry