reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Asiolku ja rowniez mam skaczonca wage ::) tak miedzy 49 a 72 mi sie wacha ;D.Jak mam 49 to wygladam raczej zle ::) ale przy tej gornej granicy tez nie jest dobrze :p.Wlasnie jak zaszlam w 2 ciaze to mialam 72 kilo ktore zlecialy do 59 a w tej chwili mam 63 8).Nie mam idealnej wagi :mad:ja poprostu zawsze mam kompleksy :-[
 
reklama
Asiolku dziewczyny podziwiaja cie w sukni slubnej a nie moge nigdzie znalezc tych fotek......gdzie jestes :D
 
Każdy je ma :-) tylko czasem miejsze a czasem wieksze... 90% moich kompleksów to waga... za duża... jak chudne zostaje mi juz tylko 10 na ktoe dotyczą wyglądu :-)
nauczylam sie lubić moje piegi których mam calą buzie, swoje krzywe nóżki, które moim zdaniem wyglądają teraz całkiem fajnie mimo, że są krzywe:-) i generalnie nauczyłam sie nie zwracać na niektóre wady uwagi... zwłaszcza fizyczne - koszmarem moim jest tycie.. to mnie gasi i wtedy jestem nieszcześliwa... a reszta jest znośna :-)

bardziej mam kompleksy z powodu braków intelektualnych :-)
 
No wiecie co kobietki, te kompleksy to naprawde sprawa psychiki a nie wyglądu.
Ja nie mam kompleksów i lubie siebie.To nie znaczy oczywiscie, ze nie zauwazam swojej okraglutkiej buźki, której dalego do wzorcowego owalu, albo wystającej bródki, która podobno świadczy o stanowczym charakterze  :laugh: albo okropnej, wrazliwej cery, która jest wiecznie zaczerwieniona i podrazniona  ;)
moglabym tak wymieniac bez konca, ale nie o to chodzi :) Chodzi o to ze tak na prawde nic bym w sobie nie zmienila, bo to jestem po prostu cala ja, i taką siebie akceptuje i lubie. Ciesze sie ze jestem zdrowa, ciesze sie ze mam rodzine i ciesze sie ze mam mezczyzne u boku, bo wiem jak wielu ludzi cierpi z samotnosci i kalectwa.
Jestem szczesliwa ze mamy oboje prace, chociaz nie zarabiamy duzo i  dziekuje Bogu ze mamy miszkanie, chociaz jeszcze wiele nam zostalo do jego urządzenia, doceniam to, bo wiem ze dla wielu ludzi to co mamy to jest i tak bardzo dużo.
:D
 
Asiolku sliczna z ciebie panna mloda :D
NiaNiu na szyi i we wlosach masz to samo co ja mialam miec.....ale jest dzidzia i slub przesuwamy,choc watpie czy gust mi sie zmieni,no chyba ze moda predzej :D
 
Zabko te wyniki to chyba nie sa takie zle, a moze i normalne dla kobiety w ciazy ja mam bardzo podobne, tylko troche wyzsza hemoglobine. Dzis bede u lekarza to sie dowiem czy to sa zle wyniki.
 
dziękuje Tusiu, troche sie zaniepokoilam bo są nieco nizsze od oznaczonej normy ale czy w ciąży obowiązują w ogole jakies "srednie"??
 
Cześć dziewczynki :) Wiecie, co? Wstaję dzisiaj rano, a tu mam taki duży brzuszek, że coś. Normalnie przez noc mi urósł tak, że już nie da się nie zauważyć :) Ale fajnie :)
Co do siusiania, to ja też w nocy wstaję po 2-3 razy. Dzisiaj też ledwo wróciłam do domu z aerobiku, bo tak strasznie mi się chciało. Tyle miałam spraw załatwić na mieście, ale nie mogłam już wytrzymac i pognałam do domu :)

A my dzisiaj idziemy do lekarza!!!!!!!!! Huraaaa! trzymajcie kciuki za to, żeby Dzidzia się dobrze ułożyła i żebyśmy zobaczyli czy to dziewczynka czy chłopczyk :)
Śliczne te wszystkie nasze mamusie lipcowe!!! Teraz muszę trochę popracować, ale potem może się pobawię i uda mi się też wkleić jakieś nasze zdjęcia :) A jak nie to będę apelować o pomoc :)
Aha Lilka mi też coś się ze szkliwem zrobiło w jednym ząbku :( Juz się umówiłam do dentysty, ale dopiero na poniedziałek.
 
reklama
a ja jeszcze na usg musze czekać do 11 marca.... ten czas oczekiwania jest najgorszy..... trzymam ckuki za wszystkie dzidziołki aby Mamusie jak najszybciej poznaly płeć :-)
 
Do góry