reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja włąsnei zajadam sie szynka domowej roboty :-) uwedziliśmy ostatnio 8 szynek mniaaaaaaaaaaaaaam :-) uwielbiam wszystko co jest domowej roboty i wiem wtedy co jem :-) brzydze sie wedlin ze sklepu... na szczescie pracowalam zawsze od 8-15 i mialam troszke czasu na takie wygłupy i Męzul teraz też tak pracuje wiec... dogadzamy sobie dosyć czesto... koło domku zbudujemy sobie malą wedzarnie :-) i wszystko sami bedziemy robić... rybki też :-)
 
reklama
Asiolku a ja musze na usg czekac do kwietnia......chyba sie juz pogodzilam z ta mysla ale wy macie tak fajnie wiecie juz co sie urodzi (co nie ktore-a was przybywa) a ja ostatnie usg mialam w 9 tc. i jestem ciekawa jak to moje malenstwo wyglada wogole
ech........
 
Lilka ja po tym jak ciąza byłą zagrożona to jestem przewrazliwiona i wole co miesiac mieć usg inaczyj to nei wiem czy do porodu nie miałabym wszystkich wlosów siwych.... a tak usg i wizyta co miesiac ... to jest akurat czas, który jeszcze jestem w stanie wytrzymac bez dzidziowych wieści... ale też ledwo... gdyby lekarz na samym początku tak nie nastraszył... to pewnie bym sie aż tak nie niecierpliwiła... ale coż teraz... potrzebuje tych wizyt dla swietego spokoju
 
Dziewczynki kochane. Ja też dziś ide do lekarza na 17.40. Może bede miec usg i już zobacze kto tam mnie od srodka gilgocze :) Już się nie mogę doczekać. Siedzę jak na szpilakch...
 
ajajaaaj ale sie towarzystwo rozpisalo  ;) fajnie! bo chyba cala ekipa w komplecie :)
bardzo ladne zdjecia!!!!! na prawde sliczne!!!!!!

Aga Kochana jestes z tymi sukienkami, ale poczekaj poczekaj bo moze sie okaze ze i Wy bedziecie miec parke ;)
 
Niania przyjemnosci w podgladaniu dzidzi i daj znac jak juz bedziesz wiedziala jaki to malenki lokator zamieszkal pod sercem ;)
 
Dziewczyny ja to zakrecona jestem poszlam dzis do lekarza a tam nie przyjmuje wtorki i musze isc jutro. I teraz mam do was pytanie - moze wiecie:
zwolnienie ostatnie mialam do 21 teraz pojde jutro i czy bez problemu wypisze od 22 (czy tak moze) i czy jak jutro 23 zaniose do pracy to czy nie bedzie problemu????????
 
Witam Lipcoweczki ja dzis dopiero do was dolaczam gdyz przesunieto mi termin z czerwca na 12 lipca czego sie spodziewalam.


 
reklama
Tusiu ja też raz mialam taki problem i lekarz bez problemu wypisal wsteczne ...

Witam Aniu na naszym lipcowym wątku :-) pisz co tam u Ciebie jak sie miewasz :-) itd. :-)

Buziaki i ide na mecz:-)
 
Do góry