reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć Mamuśki,
pisałyście o kibelkowych wyprawach, właśnie z takiej wracam a że komputer włączony to piszę. Nie wiem jak Wy ale ja planuje każde wyjście uwzględniając dostępność kibelków. Wiem już np. które należy zdecydowanie omijać a do których warto nadłożyć drogi :laugh:.

Moje Panie skąd u Was te kompleksy, zdjęcia zupełnie nie potwierdzają zasadności posiadania ich :D , nie ma co gadać, zacytuję mojego małżonka: "fajne babki, czego marudzą... ;D".

Aniu witam na forum. Mogę powiedzieć Ci jedno, 12 lipca to najlepsza data na urodzinki, wiem bo sama urodziłam się 12 lipca.

Ciesze się, że jeszcze tylko tydzień do USGa, ostatni raz widziałam Maleństwo w 13tg. Dobrze że się wierci od czasu do czasu bo chyba całkowicie siwiutka bym już była.

No lecę spać bo Misiek rozłoży się na całym łóżku hihi ;D ;D ;D
 
reklama
Dziewczyny bede miec SYNKA
I powiem wszytskim tym, które obawiają się reakcji na wiadomość o płci dzidziusia, że zupełnie nie ma czego. Ja zawsze chciałam mieć córeczkę, a sekudnę po tym jak dowiedziałam się że to SYNEK!!! nie wyobrażam sobie, że to mógł nie być chłopczyk :-))) Jestem najszcześliwsza na świecie, bo mój synek jest grzeczny i już po 30 sekundach pokazał swoje wdzięki :-)))

A to jego fotografia.
18tydzie2202057iq.jpg
 
Nianiu,super chlopczyka pod serduszkiem nosisz!
Wiecie ja doktorka nie chcialam pytac o plec (i chyba ::) ;D nie spytam) poczekam do rozwiazania.Nie boje sie wlasciwie mojej reakcji...Tylko,ze to oczekiwanie i domysly chyba nawet mi sie podobaja ;).Z Dorianem doczekalam do konca,ciekawe czy teraz tez wyczekam do porodu czy moze...ciekawosc moja wezmie gore :laugh:.
 
Niania to możemy sobie nawzajem pogratulować :) My też byliśmy wczoraj u lekarza no i zobaczyliśmy pięknego siusiaka :) Moje przeczucia się nie sprawdziły, bo byłam przekonana, że to będzie dziewczynka. A tu taka niespodzianka. Siusiak był widoczny przy każdym ułożeniu Dzidzi, więc to chyba 100% chłopczyk. Myślałam, że będę rozczarowana jak się dowiem, że to chłopczyk, ale Niania ma rację - żadne rozczarowanie nie wchodzi w grę :) Jest wielkie szczęście i tyle.
Poza tym lekarka Maluszka zmierzyła i stwierdziła, że wzrost to ma chyba po tacie (tato ma 190 cm) i odpowiada wymiarom z 22 tc. Zbadała mnie ten wewnętrznie. Tam też wszystko dobrze. Szyjka jest długa i zamknięta. No i mnie w ogóle podbudowała, bo wszystko jest ok. Bałam się, że mnie ochrzani, że za mało przytyłam (3,5 kg), ale powiedziała, że do połowy ciąży 3-4 kg to jest idealnie. No i mam zrobić morfologie, mocz i przed następną wizytą test obciążenia glukozą - kazała mi wziąć cytrynę i wcisnąć całą do tego płynu słodkiego.

Dziewczynki JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!
Nasz chłopczyk mi się już dzisiaj śnił :D Trzeba się na serio zacząć zastanawiać na imieniem.

 
Kaludia ale super. Gratuluje Ci z całego serca kochanie. Wiem co czujesz. nie mogę o niczym innym myślec.
Zastanawiam się jak bedzie wygladał i zupełnie niemogę sobie go wyobrazić :-) No i imie. Klaudia ratuj, jakie macie pomysły? Mój mąz i ja zupełnie rózne hihihi
 
Nianiu,a jakie macie pomysly?
My na razie tylko 1 dla chlopca wymyslilismy i 2 dla dziewczynki :laugh:
Mnie sie prawie wszystkie imiona podobaja...ale czasem jak uslysze jakies to dzwoni taki moj wewnwtrzny dzwoneczek i daje mi znac ooo...to chyba posowalo by do naszego dziecka :laugh:
 
Dziewczyny gratulacje :-) cieszę się razem z wami :-)
mamy wyż chłopczyków :-) na naszych lipcóweczkach.... może powinnyśmy jeszcze założyć wątek dla tych, które już wiedzą aby wpisywały płeć :-)
 
reklama
mhhh ja zaraz coś pomyśle aby nie było balaganu to wymyśle jakiś nasz wspolny login i hasło i wtedy zrobie taką liste naszą z imionami itd. :-) widziałam to gdzieś na innym forum fajnie to wygląda :-) i można sie lepiej zroientowac u kogo kiedy co i jak :-)
 
Do góry