reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Klaudia, my z mężem mamy te same lęki- mam wrażenie, ze bez względu na to, czy Kornel będzie w rękach babci, czy opiekunki- nieuniknie się sytuacji, w której będą one pod naszą nieobecność stosować swoje własne, wg nich dobre metody. Może przesadzam, bo nie o to chodzi, żeby wychować dziecko książkowo, ale jeżeli już coś się sprawdza i życie trochę łatwiejsze, to aż się człowiek trzęsie, zeby tego nie zepsuć.
 
reklama
Czesc Iwon - milo Cie tu miec. I bez obaw pisz, gryziemy tylko czasami ;) :)

W sumie to duzo osob mi mowi ze ich dzieci są podobne do Maciusia. Hm... no nie wiem z czego to wynika. Delegacji zadnych nie bylo - a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;) ;D Ale powiem Wam, ze ostatnio szlismy w parku i mijalismy jakąś dziewczyne z wozkiem. I maz mowi - skąd ja znam tą dziewczyne? Wiec zakrecilismy kolko zeby sie jej przyjrzec, ale ja w ogole tej laski nie kojarzylam. Zapytalam sie tylko męża - ale mam nadzieje ze dziecko nie Twoje? Hi hi... Ostatecznie ja zaczepilismy i okazalo sie, ze chodzilismy razem na szkole rodzenia. Uff.... ;)
 
Alka, no wlasnie ta koleżanka nie zdecydowala sie na pracę w tym przedszkolu, hi hi. Ale mogę sie kiedys przy okazji podpytac, co ona jako pedagog o tym sądzi. Z tego co mi mowila to pamietam, że tam bardzo rozwijające są zabawy i jakieś specyficzne zabawki. Dzieciak caly dzien potem siedzi i cos robi i m.in. uczy sie wytrwalosci, bo chodzi o to zeby zadanie wykonac do konca.
 
czesc wszystkim po weekendzie
musze sie pochwlaic ze w zeszlym tygodniu zgubil sie smok TYmcia ;D i slonko moje zasypia juz bez niego ;D ;D w zamian za to dostal rowerek....wyobrazacie sobie....fiuuuu jak ten czas pedzi Tymul na rowerku sie rozbija ::)

i my tez myslaimy o jakis zajeciach dla maluchow....i tak od 24 smigamy na basen a od stycznia (bo niestety wiekszosc zajeci tego typu jest dla dzieci od 2 lat :-[ ) TYmcio pojdzie na zajecia grupowe z rowiesnikami..... rytmika, rysunki i takie tam...musimy go troszke popchnac do ludzi bo aspoleczny jest bardzo :-[

Klaudus a propos depresji brrr o to walcze z Lukaszem nie rozumie czasem moich mylsi hlip hlip....a ja na glowe dostaje ciagle w domu i w domu...no i tylko slysze ze to moja wina i tyle.... :p :mad:
kurde chyaba wrotki sobie kupie ;) :p bo tu wszedzie jest tak daleko a skubaniec do pracy samochodem smiga a mi zostaja nogi...a tu taka dziura,,.....ja chce do domuuuuuuuuuu.....
Kaska jesli przyjedziemy to razem na jakies podskoki bedziemy chodzic ;) ok?
 
Cześć kochane babulki

Podłogi mam już połozone i przeprowadzam się na weekend.
Strasznie będę ryczała za Wami bo nie mam internetu na tej wsi zabitej dechami. Chyba więc jestem z Wami ostatni tydzień.
Będziemy się starali o jakiś internet ale nie wiem co z tego wyjdzie bo techniczne możliwości są marne.

Nie piszę ostatnio bo tylko czasem na chwilkę zaglądam i cos czytam.
Powoli się już pakujemy i jeździmy po sklepach kupowac jeszcze jakieś rzeczy do domu.

Kończę bo moja Igunia kwęka.

Buziaczki.
 
Fridus jak to??? i tak juz nigdy sobie nie popiszemy :-[ :-[ :-[
ciesze sie ze bedziecie juz na swoim ale przebolec nie moge ze teraz znikniesz :-[
mam nadzieje ze jednak kiedys bedziecie mieli internet w domku i wrocimy do kontaktow??!!!!!!!!
uwazajcie na siebie i duzzzzzzzzaaaaa buzka!!! no i oczywiscie bedziemy tu czekac na Was!!!!
 
dziewczyny mam pytanie - chce kupic podgrzewacz do butelek tylko nie wiem jaki? - mam butelki aventa. Przy podgrzewaczu aventa nie ma wzmianki o regulacji temp.?, a philiphs ma regulacje tylko nie wiem czy butelki sie zmieszacza.

Mozliwe ze mamy butelkowe juz o tym rozmawialy, ale ja szczerze mowiac zaczesto tam nie zagladam.

Doradzcie prosze.

A teraz ide was nadrabiac:)
 
Iwon bardzo mi miło. az sie wzruszyłam, że warto wyrazac to co sie mysli i czuje. A lila to tylko potwirdziła :-) Dziekuje, bo wiem ze warto.
Klaudia ale jaja z tym "gej" hihihi
Wiecie co mysle ze czas działa tylko na korzysc. Własnie leze z moim synkiem od 30 min na łozku pisze do was a on do mnie gada. Na cały głos. Fajowo!!
Tusia ja tez robie kolczyk w pepku 8) Ale jak juz bedzie płaski brzucho.hihih
 
reklama
Lilka wcale ci sie nie dziwie ze masz czasem wszytskiego dosc - podziwia i trzymam kciuki za konsekwencje.

Ja mam tylko teraz domek na glowie a i tak jestem przemeczona - ale to bardziej zmeczenie psychiczne, ale dam rade ;D
 
Do góry