reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ALKA GRATULACJE!!!! :)

A ja jak widać jezscze się męcze ,bóle przeszły ,ja sie przespałąm i o 19-ej ruszyłam z męzem na przejaszczke....troche mnie wytrzęsło,ale jeszce nie wiem co z tego będzioe.Jak narazie troszke pobolewaja mnie plecki ,ale malutko tak jak porzed miesiączką no i jak chodze albo stoje to mam dziwne wrażenie,tak jak by mała główką stukałą i to dosyć intensywnie....mąż nerwowy chodzi po mieszkaniu,a ja czekam na jakiś mocniejszy znak :(
 
reklama
najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,że poboli ,a potem jakoś czuje się senna odrazu,albo taka jakaś jakbym niewiem ile prochów na uspokojenie wziełą ...odlatuje momętami.... ::)
 
tuśka ale ty chyba do mamy straszliwie podobna jesteś!!!

lilka witamy w domku :) fajnie że masz miłe wspomnienia z porodu!!

alka gratulacje wielgachne!! mały śliczny!!

klauduś, a czy twój kajtuś ma znamie na rączce???

kaśka a tobie to współczuję właśnie tych szwów po porodzie bardzo się obawiam, wiem tylko że muszę sie pilnować żeby nie dzwigać, moja siostra czuła sie w miarę, a jak przyjechała ze szpitala i zobaczyła swojego starszego synka (po tygodniu) to drapła go na ręce (jakieś 17 kg ) raz drugi i już biedna nie mogła siadać na tyłku

sylwia i niuńka powodzenia i oby szybko i gładko poszła :)

graszka jak ci fajnie!! cośsię dzieje a u mnie ..... :( jak tak dalej pójdzie to zostanę ostatnia, i urodzę w sierpniu !! no ale szkrab w końcu wie kiedy przyjść
 
ALKA GRATULACJE

Sylwia - trzymam kciuki za jutro...

Lilka, brunetka - witajcie z powrotem

Oczekujacym mama zycze wytrwalosci i sily - nadzieje i dla was upragniony moment - lada moment:)
 
A my dzis bylismy na pierwszym spacerku. Jasiu grzecznie spal...

A przed nami noc - zobaczymy co tym razem przyniesie ;D

U nas codziennie ktos na odzwiedza - na szczescie wszyscy sobie zdaja sobie sprawe ze nasza kondycja nie najlepsza wiec wiekszosc wizyt trwa do 15 minutek ;D - fajnie - tlumik goscik - ale taki szybki - za jakis miesiac pewnie zaczna sie pojawiac na dluzej....
 
Sylwius nie ma sie czym stresowac, sama zdecydujesz w czasie porodu czy chcesz zzo czy nie !! Trzymam kciuki !!
Gazelaczku dziekuje za pomoc w umieszczeniu zdiecia !!
 
no tusia nie widziałam taty a tak mi się jakoś wydało, po tym zdjęciu twoim w obrazku i pierwszym zwłaszcza mamy. :)

a ja sobie przed chwilką co dopiero zasnęłam, ale nie mogę oddychać tak duszno!!!
 
jeszcze jabłko sobie wzięłam na przekąskę, a ono taaaakie jakieś jakby obite!! jakoś teraz ciężko natrafić na smaczne jabcoki ! idę zobaczę może inne będzie lepsze i spadam do wyrka
 
reklama
a właśnie ! dziewczyny nie wiem czy widziałyście, bo mi siostra mówiła, że jakieś 3 dni temu w wiadomościach rano mówili, że jakiejś czarnoskórej parze urodziło się dziecko...... które ważyło prawie 7 kg !!!!!!! tatuś tego "maleństwa" mówił, że całą wyprawkę muszą zakupić od nowa.
mój ginekolog mówił mi że u nich (tzn w afryce) rodzą się troszkę większe dzieci, no ale troszkę a nie prawie jeszcze raz takie !! szok

ok dobrej nocki
niech maleństwa dadzą wam pospać a my obyśmy sie w końcu porozdwajały ;)
 
Do góry