reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Bab ja skladalam. Ale nie podpowiem Ci za duzo, bo to maz zajął sie sprawa

Ny racEj nie przyjdziemy. Nocka super, ale dzien sie zeobil kiepski. Nie wiem jK z drzemka, ale wyszłam wczesniej na soacer i w połowie zaczal mi plakac. Teraz zjadł i dalej jęczy, nie wiem czemu
 
reklama
Ja bym musiala zaraz wychodzic jakbym chciala jechac autobusem. Moze po prostu na jutro albo przyszy tydzien sie umowmy? Bo dzisiaj to malej ilosci osob pasuje, nie jest pewne...
 
No wlasnie, jutro rowniez moge, w przyszlym tyg nieco gorzej bo mam gina 6.09 a 7.09 artur ma dentyste lecz i tak mysle ze jakos sie da rade spotkac :)
 
Ja dziś nie dam rady bo przecież ten mój piękny poszedł do urzędu i g... Się dowiedział więc sama musiałam się urwać i muszę wrócić do roboty na trochę. Ależ mnie wkurzyl
 
Ja w przyszłym tyg nie wiem - zalezy w jakim dtanie bedzie po adaptacji. I ja ;)
A jutro maz ma wolne, wiec odpada, bo chce, zeby spędzili wiecej czasu razem.

Ząb na granicy wybicia. Jeszvze mi nie usnął... ale wole tak? Bo np wczoraj zasnął o 21 ale spał cała noc. Wiec niech śpi do tej 18 czy 17:30, ale niech prześpi noc.
Niestety na spacerach juz mi nie zasypia
 
reklama
Misia a jutro dacie rade? W sumie sie ciesze ze nie pojechalismy bo byla druga kupa itam raczej mialabym problem z przebraniem... znowu trafil pod prysznic
 
Do góry