reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej witamy. Czy chcesz dołączyć do prywatnej grupy? No i oczywiście gratulacje wielkie! Pierwsza ciąża? Koniec lipca jest rozchwytywany😂

Tak, chętnie dołączę 😊
Bardzo dziękuję, tak, to moja pierwsza ciąża, więc tym bardziej forumowe wsparcie mile widziane 😂 a na koniec lipca może jeszcze jakoś się wcisnę 😁
 
reklama
Hej, dziewczyny. Miałam ciężkie okres ostatnio. Troszkę mnie praca pochłonęła. Chciałam nadrobić zaległości ale ma problem z prywatną grupą tak jakby usunięto mi dostęp czy cos się zmieniło?
 
Hej, dziewczyny. Miałam ciężkie okres ostatnio. Troszkę mnie praca pochłonęła. Chciałam nadrobić zaległości ale ma problem z prywatną grupą tak jakby usunięto mi dostęp czy cos się zmieniło?
być może zostałaś usunięta @Estuś ostatnio wywoływała dziewczyny które w ogóle się nie udzielały bo chciałyśmy wiedzieć czy jeszcze chcą z nami być i nie wiem czy któraś się w ogóle odezwała..
 
reklama
być może zostałaś usunięta @Estuś ostatnio wywoływała dziewczyny które w ogóle się nie udzielały bo chciałyśmy wiedzieć czy jeszcze chcą z nami być i nie wiem czy któraś się w ogóle odezwała..
wydaje mi się że nie odzywanie się przez dwa tygodnie nie powinno być podstawą do wywalania zawsze można napisać np. najpierw wiadomość z zapytaniem czy aby na pewno wszystko ok ale może się mylę. Rozumiem jeśli były by to osoby które nigdy nic nie napisały.
 
Do góry