reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
wydaje mi się że nie odzywanie się przez dwa tygodnie nie powinno być podstawą do wywalania zawsze można napisać np. najpierw wiadomość z zapytaniem czy aby na pewno wszystko ok ale może się mylę. Rozumiem jeśli były by to osoby które nigdy nic nie napisały.
rozumiem ale byłyście wywołane do tablicy przez Estuś i musiałaś się nie zgłosić, najlepiej napisz do niej wiadomość prywatna i wyjaśnijcie to między sobą bo to ona jest odpowiedzialna za wysyłanie zgłoszeń do głównej moderatorki :)
 
wydaje mi się że nie odzywanie się przez dwa tygodnie nie powinno być podstawą do wywalania zawsze można napisać np. najpierw wiadomość z zapytaniem czy aby na pewno wszystko ok ale może się mylę. Rozumiem jeśli były by to osoby które nigdy nic nie napisały.
Ale na grupie jest bardzo dużo osób które udzielają się dosłownie codziennie. To grupa prywatna, więc piszemy o prywatnych sprawach, wstawiamy zdjęcia i nie chcemy żeby do tych prywatnych rzeczy miały dostęp osoby które wchodzą raz na tydzień albo i rzadziej. Napisać pojedynczą wiadomość raz na tydzień czy 2 to żadna aktywność. Przed usunięciem jest się wywoływanym. Do naszej prywatnej grupy można dołączyć na każdym etapie ciąży (w niektórych grupach jest to blokowane) ale warunkiem jest aktywność
 
wydaje mi się że nie odzywanie się przez dwa tygodnie nie powinno być podstawą do wywalania zawsze można napisać np. najpierw wiadomość z zapytaniem czy aby na pewno wszystko ok ale może się mylę. Rozumiem jeśli były by to osoby które nigdy nic nie napisały.
a Ty w ogóle napisałaś cokolwiek na grupie prywatnej? bo nie mogę znaleźć tam ani jednego twojego posta tam?🤔
 
A u mnie tez raz lepiej, raz gorzej, a najlepiej to mi wychodzi spanie 😂 miałam krwiaka, Ale ostatnio na wizycie okazało się, ze się wchłonął :) także powoli do przodu :)
😅 ja mam na odwrót nie mogę coś spać, budzę się w środku nocy 🤦🏽‍♀️. To super, że się wchłonął, ja za to w 7 tc dowiedziałam się że jest drugi zarodek mniejszy o połowę ale lekarz powiedział że się wchłonie. W pon mam wizytę aż się boję
 
wydaje mi się że nie odzywanie się przez dwa tygodnie nie powinno być podstawą do wywalania zawsze można napisać np. najpierw wiadomość z zapytaniem czy aby na pewno wszystko ok ale może się mylę. Rozumiem jeśli były by to osoby które nigdy nic nie napisały.
Wiadomośc z zapytaniem zostało wysłane , widzisz tak śledziłas grupę prywatna, ze nawet nie zauważyłaś. Zostałaś miedzy innymi również Ty wywołana w zeszłą niedziele , zapytalam co slychac i czy chcesz zostać na grupie , ale się nie odzywałaś . A po drugie nigdy na grupie prywatnej się nie odezwałas .
Całą reszte juz Ci napisały inne dziewczyny z grupy , wiec nie będę się powtarzać , jeśli chcesz pisać raz na 3 tygodnie to możesz napisać na grupie ogólnej i na pewno ktoś odpisze.
 
wydaje mi się że nie odzywanie się przez dwa tygodnie nie powinno być podstawą do wywalania zawsze można napisać np. najpierw wiadomość z zapytaniem czy aby na pewno wszystko ok ale może się mylę. Rozumiem jeśli były by to osoby które nigdy nic nie napisały.
Ja też się zgadzam z innymi dziewczynami które Ci odpowiedziały już. Prywatna grupa jest po to by własnie móc się dzielić różnymi rzeczami, zwierzyć się, staramy się razem tworzyć taką fajną społeczność by móc na luzie pogadać nie tylko o ciąży. Przecież zawsze można pisać tutaj, to chyba nic złego, jeśli ktoś nie ma czasu na prywatną grupę to tutaj również jest wątek, w którym nie trzeba być tak aktywnym, można pisać tylko o ciąży i raz na miesiąc czy jak tam czas pozwoli. Czasem trzeba przemyśleć chęć dołączania do grupy prywatnej, bo zwyczajnie trzeba mieć i chęci i czas by w niej być, tak zwyczajnie normalnie być. Każda z nas ma czasem gorsze dni i ma prawo nie odzywać się, ale dajemy znać i rozmawiamy ze sobą. Nikt nie lubi być podczytywany tylko z boku, tym bardziej przez osoby których się totalnie nie zna.
 
😅 ja mam na odwrót nie mogę coś spać, budzę się w środku nocy 🤦🏽‍♀️. To super, że się wchłonął, ja za to w 7 tc dowiedziałam się że jest drugi zarodek mniejszy o połowę ale lekarz powiedział że się wchłonie. W pon mam wizytę aż się boję

Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj koniecznie znać po wizycie. Mi tez na drugiej wizycie powiedziano, ze nie wyglada idealnie i szanse są pół na pół. Jednak póki, co wszystko jest dobrze i Tobie tego życzę ❤️
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj koniecznie znać po wizycie. Mi tez na drugiej wizycie powiedziano, ze nie wyglada idealnie i szanse są pół na pół. Jednak póki, co wszystko jest dobrze i Tobie tego życzę ❤️
Oby było również dobrze jak u Ciebie i trzymam również kciuki by dalej Twoja ciąża rozwijała się prawidłowo Dziękuję za miłe słowo, dam znać w pon popołudniu 😉
 
Do góry