reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny doradźcie mi, za tydzień miałam jechać na 4 dniowe szkolenie do Zakopanego 🙈 zostałam wytypowana jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży. Obecnie zaczynam 6 tydzień, w środę pierwsza wizyta, zobaczymy co tam się dzieje i ewentualnie zapytam lekarza co o tym myśli. Ale kurcze rezygnując musiałabym powiedzieć prawdę w pracy a chciałam z tym poczekać 🙈 jak pojadę i będę unikała alko (wiadomo jak szkolenia wyglądają 🙈) to też będzie podejrzane, poza tym nie chce się nadwyrężać, jeden dzień ma być jakiś luźniejszy i wycieczka 🙈 a ja jak więcej pochodzę do boli mnie brzuch albo już jestem przewrażliwiona 😅
 
reklama
Dziewczyny doradźcie mi, za tydzień miałam jechać na 4 dniowe szkolenie do Zakopanego 🙈 zostałam wytypowana jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży. Obecnie zaczynam 6 tydzień, w środę pierwsza wizyta, zobaczymy co tam się dzieje i ewentualnie zapytam lekarza co o tym myśli. Ale kurcze rezygnując musiałabym powiedzieć prawdę w pracy a chciałam z tym poczekać 🙈 jak pojadę i będę unikała alko (wiadomo jak szkolenia wyglądają 🙈) to też będzie podejrzane, poza tym nie chce się nadwyrężać, jeden dzień ma być jakiś luźniejszy i wycieczka 🙈 a ja jak więcej pochodzę do boli mnie brzuch albo już jestem przewrażliwiona 😅
jako wymówka dobrze się sprawdza "jestem na antybiotyku", jeśli nie chcesz faktycznie jeszcze nic mówić
 
Jeżeli czujesz się dobrze to lekarz nie będzie zabraniał wyjazdu.

Swoją drogą temat unikania alkoholu jest dla mnie totalnie dziwny.. dlaczego zawsze trzeba się tłumaczyć z tego że nie chce się pić 🤯

U mnie dopiero 4+5 dlatego w ogóle nie ogarniam waszych tematów o większych zachciankach czy miłościach 🤣
 
Dziewczyny wiem, że któraś ma ten lek xonvea, czy ona tak super działa, jak się po nim czujecie ? Chyba jutro mojego gina poproszę o receptę bo nie dam rady tak dalej, ledwo co daje radę dziś pracować
 
Jeżeli czujesz się dobrze to lekarz nie będzie zabraniał wyjazdu.

Swoją drogą temat unikania alkoholu jest dla mnie totalnie dziwny.. dlaczego zawsze trzeba się tłumaczyć z tego że nie chce się pić 🤯

U mnie dopiero 4+5 dlatego w ogóle nie ogarniam waszych tematów o większych zachciankach czy miłościach 🤣
Ja też tego nie rozumiem, ogólnie alkoholu jakoś dużo nie pije, ale zawsze jak się powie że się nie pije to są głupie komentarze 😅 taka jakaś dziwna mentalność 😅
 
reklama
Dziewczyny doradźcie mi, za tydzień miałam jechać na 4 dniowe szkolenie do Zakopanego 🙈 zostałam wytypowana jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży. Obecnie zaczynam 6 tydzień, w środę pierwsza wizyta, zobaczymy co tam się dzieje i ewentualnie zapytam lekarza co o tym myśli. Ale kurcze rezygnując musiałabym powiedzieć prawdę w pracy a chciałam z tym poczekać 🙈 jak pojadę i będę unikała alko (wiadomo jak szkolenia wyglądają 🙈) to też będzie podejrzane, poza tym nie chce się nadwyrężać, jeden dzień ma być jakiś luźniejszy i wycieczka 🙈 a ja jak więcej pochodzę do boli mnie brzuch albo już jestem przewrażliwiona 😅
Ja mam zamiar ratowac sie mowiac, ze jestem przed okresem/ w trakcie i nie moge bo leki przeciwbólowe. Wymowka jest wiarygodna i dodatkowo co miesiac mozna jej uzywac. :p Nikt nie bedzie chodzil z notesem i sprawdzal kiedy ostatnio tez odmowilam bo okres.
 
Do góry