reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny doradźcie mi, za tydzień miałam jechać na 4 dniowe szkolenie do Zakopanego 🙈 zostałam wytypowana jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży. Obecnie zaczynam 6 tydzień, w środę pierwsza wizyta, zobaczymy co tam się dzieje i ewentualnie zapytam lekarza co o tym myśli. Ale kurcze rezygnując musiałabym powiedzieć prawdę w pracy a chciałam z tym poczekać 🙈 jak pojadę i będę unikała alko (wiadomo jak szkolenia wyglądają 🙈) to też będzie podejrzane, poza tym nie chce się nadwyrężać, jeden dzień ma być jakiś luźniejszy i wycieczka 🙈 a ja jak więcej pochodzę do boli mnie brzuch albo już jestem przewrażliwiona 😅
Ja bym powiedziala ze się źle czuje gdyby faktycznie był to dla Ciebie duży wysiłek uczestniczyć w organizowanych wycieczkach, są różne możliwości zatrucia, jelitowka itp a poza tym nikomu nie musisz się tłumaczyć, każdemu zdarzają się gorsze dni 😊
 
reklama
Ja też tego nie rozumiem, ogólnie alkoholu jakoś dużo nie pije, ale zawsze jak się powie że się nie pije to są głupie komentarze 😅 taka jakaś dziwna mentalność 😅
Moim zdaniem mentalność się trochę zmienia, powoli oczywiście, ale się zmienia. Ja już byłam dwa razy na imprezie/kolacji służbowej i nie piłam. Nikt mnie nie pytał, powiedziałam, że nie chcę i już. Niedługo mam kolejną i też się wybieram :D
 
Ja bym powiedziala ze się źle czuje gdyby faktycznie był to dla Ciebie duży wysiłek uczestniczyć w organizowanych wycieczkach, są różne możliwości zatrucia, jelitowka itp a poza tym nikomu nie musisz się tłumaczyć, każdemu zdarzają się gorsze dni 😊
Ja ostatnio też wymyślałam wymówki w głowie a w końcu powiedzialam, że nie mam ochoty i już 😅 Co to alkohol obowiązkowy? :p Zawsze mnie mega wkurza jak ktoś pyta, jejku, przecież ktoś może nawet nie mieć ochoty, nie lubić, cokolwiek. Mam nadzieję, że podejście do alkoholu się zmieni z czasem :)
 
Dziewczyny wiem, że któraś ma ten lek xonvea, czy ona tak super działa, jak się po nim czujecie ? Chyba jutro mojego gina poproszę o receptę bo nie dam rady tak dalej, ledwo co daje radę dziś pracować
Ja dostałam i było lepiej ale tylko dwa dni bo musiałam odstawić, niestety nie mogę ich brać bo przy jaskrze się nie powinno. Jeśli jest jakaś dziewczyna z Katowic i ma je przepisane chętnie oddam bo do tanich nie należą a u mnie się marnują.
 
Ja dostałam i było lepiej ale tylko dwa dni bo musiałam odstawić, niestety nie mogę ich brać bo przy jaskrze się nie powinno. Jeśli jest jakaś dziewczyna z Katowic i ma je przepisane chętnie oddam bo do tanich nie należą a u mnie się marnują.
bardzo drogie te tabletki? Ja niestety nie jestem ze Śląska, ale jutro mam wizytę u gina, jak będzie wszystko dobrze to go poproszę o receptę bo aż mi się dzisiaj chcę płakać tak mnie męczy, mam przez to tragiczny nastrój, najchętniej poszłabym spać a w pracy młyn.. :( dobrze że ta wizyta już jutro....
 
reklama
Do góry