reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

bardzo drogie te tabletki? Ja niestety nie jestem ze Śląska, ale jutro mam wizytę u gina, jak będzie wszystko dobrze to go poproszę o receptę bo aż mi się dzisiaj chcę płakać tak mnie męczy, mam przez to tragiczny nastrój, najchętniej poszłabym spać a w pracy młyn.. :( dobrze że ta wizyta już jutro....
Jak dobrze kojarze to u mnie byly za 70zl chyba .. do najtanszych nie naleza :(
 
reklama
bardzo drogie te tabletki? Ja niestety nie jestem ze Śląska, ale jutro mam wizytę u gina, jak będzie wszystko dobrze to go poproszę o receptę bo aż mi się dzisiaj chcę płakać tak mnie męczy, mam przez to tragiczny nastrój, najchętniej poszłabym spać a w pracy młyn.. :( dobrze że ta wizyta już jutro....
Ja płaciłam 99zl za pudełko tylko że kupowaliśmy w niedzielę więc może było też coś doliczane.
 
Dziewczyny wiem, że któraś ma ten lek xonvea, czy ona tak super działa, jak się po nim czujecie ? Chyba jutro mojego gina poproszę o receptę bo nie dam rady tak dalej, ledwo co daje radę dziś pracować
Ja mam te tabletki, wczoraj zaczęłam trzecie opakowanie. Bez nich nie dałabym rady, Pani ginekolog przepisała mi je już na pierwszej wizycie. Owszem kosztują ok 70-80zł za opakowanie, zależy od apteki, ale bez nich nie dałabym rady funkcjonować, naprawdę. Także u mnie one działają, bo jak mi się skończyły i dwa dni ich nie brałam to myślałam że już umrę od tych mdłości, toaleta musiała być blisko. A od wczoraj znowu je zażywam i owszem, czuję delikatnie mdłości, taki jakby dziwny żołądek, ale właśnie sobie siedzę i jem obiad bez żadnego problemu. Także poproś o nie, bo po co masz się męczyć. 🙂
 
Ja dziś 6+0 , mdłości brak, rzyganka brak , czuje się jak zawsze w sumie. Dzisiaj trochę piersi mam wrażliwsze od rana, i szybciej robie sie senna i zmęczona, ale na razie jest bez większych atrakcji.

Ja mam wizytę 30.11 w czwartek.🍀
Ja dziś wg apki też 6+0 ;) i tak samo, mdłości brak, ogólnie czuję się dobrze i się martwię że może powinnam mieć więcej objawów 😅 piersi trochę bolą i czasem brzuch pobolewa jak na okres ale to muszę więcej pochodzić i coś porobić 🙈
Ja mam wizytę w środę rano :)
 
reklama
Ja mam te tabletki, wczoraj zaczęłam trzecie opakowanie. Bez nich nie dałabym rady, Pani ginekolog przepisała mi je już na pierwszej wizycie. Owszem kosztują ok 70-80zł za opakowanie, zależy od apteki, ale bez nich nie dałabym rady funkcjonować, naprawdę. Także u mnie one działają, bo jak mi się skończyły i dwa dni ich nie brałam to myślałam że już umrę od tych mdłości, toaleta musiała być blisko. A od wczoraj znowu je zażywam i owszem, czuję delikatnie mdłości, taki jakby dziwny żołądek, ale właśnie sobie siedzę i jem obiad bez żadnego problemu. Także poproś o nie, bo po co masz się męczyć. 🙂
dziękuję dziewczyny 💚już się nie mogę tego jutra doczekać, aż nogami przebieram pod biurkiem, pije właśnie miętę i troszkę jest lepiej ale i tak jestem dziś jak wrak człowieka i odliczam do 16, jutro i pojutrze biorę dwa dni wolne więc troszkę odpocznę..a jak będzie wszystko dobrze to może już w pracy powiem o ciąży..zobaczymy
 
Do góry