reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

No ja mam tak samo. Kiedyś tak czysto teoretycznie rozmawialiśmy o tym przy rodzinie i wyszlo ze to głupota na stare lata dziecko jeszcze. Tym bardziej ze dwójka juz odchowana.
Rozmowy przy stole ;) Rozumiem ludzi którym się już nie chce, cenią sobie niezależność i samodzielnosc swoich starszych dzieci. Ale też rozumiem ludzi którzy tęsknią aby jeszcze mieć jedno, choć już jest grubo po 30. Ja mam 36, zaraz 37 i ani przez sekundę nie myślałam kto sobie co pomyśli. Strasznie się cieszę i bardzo na to czekałam. Życie napisali taki scenariusz i już.
 
reklama
Kurde zimno mi jest jak cholera… już mam na sobie koc gruby , sweter , grube skarpety… dramat 🙈🙈🙈 do tego wszystkiego mam ochotę na nie zdrowego maka 😱😱😱 ale w sumie za często to takich rzeczy nie jem i tak zagaduje do męża czy pojedzie… 🫣🫣

Ps. Ciekawe ile w tej ciazy przytyje , w pierwszej 18 kg ale dużo wody mi się zatrzymało w organizmie startowałam z wagi 50 kg , teraz wazę 48 i zobaczymy jak będzie 🙈 ale apetyt mi dopisuje 😱
 
No ja mam tak samo. Kiedyś tak czysto teoretycznie rozmawialiśmy o tym przy rodzinie i wyszlo ze to głupota na stare lata dziecko jeszcze. Tym bardziej ze dwójka juz odchowana.
Tak i te teksty że to dla 800+ ( bo przecież dziecko takie tanie w utrzymaniu jest😉) albo już usłyszałam od mojej mamy ( tylko ona wie) że Przynajmniej emeryturę będę mieć bo to 4 dziecko. No i tak będę miała 🤦‍♀️
 
Kurde zimno mi jest jak cholera… już mam na sobie koc gruby , sweter , grube skarpety… dramat 🙈🙈🙈 do tego wszystkiego mam ochotę na nie zdrowego maka 😱😱😱 ale w sumie za często to takich rzeczy nie jem i tak zagaduje do męża czy pojedzie… 🫣🫣

Ps. Ciekawe ile w tej ciazy przytyje , w pierwszej 18 kg ale dużo wody mi się zatrzymało w organizmie startowałam z wagi 50 kg , teraz wazę 48 i zobaczymy jak będzie 🙈 ale apetyt mi dopisuje 😱
Jeny zazdroszczę wagi. Choć dla mnie waga musi być z 7 z przodu bym dobrze sie czuła. 50 to ja miałam jak bylam nastolatką 😂 ale rozumiem ile by się nie ważyło nie ma co przesadzać z dodatkowymi kg bo to nie służy ani chudym ani przy kości 😘 ja się tylko modlę by nie przekroczyć 18 kg, w ostatniej ciąży uważając na to co jem i trzymając dietę miałam +17!
 
Też mam 35 lat, córka w marcu 18, syn prawie 11. Zastanawiam się jak to będzie ale mimo wszystko bardzo się cieszę z dzidziusia. Sporo się zmieniło od czasu mojej ostatniej ciąży. Uważam, że mimo wszystko jest to dobry czas na dzidziusia 😁
9oooo to ładna różnica będzie 😘 u nas najstarszy 14 ma. Też się bardzo cieszę, chciałam i mam. A moje najmłodsze już od dawna mówi że chce dziadziusia 🤣 byle tylko wszystko było dobrze!! Czego wszystkim tu nam życzę!!!!
 
Jeny zazdroszczę wagi. Choć dla mnie waga musi być z 7 z przodu bym dobrze sie czuła. 50 to ja miałam jak bylam nastolatką 😂 ale rozumiem ile by się nie ważyło nie ma co przesadzać z dodatkowymi kg bo to nie służy ani chudym ani przy kości 😘 ja się tylko modlę by nie przekroczyć 18 kg, w ostatniej ciąży uważając na to co jem i trzymając dietę miałam +17!
Ja się tym nie przejmuje ile przytyje , bo praktycznie wszystko samo zeszło :) jadłam tak w miarę normalnie , ale No tej wody miałam sporo ,bo nogi takie spuchnięte ze szok .. ja zawsze byłam szczupła , taka moja natura chyba 🙈
 
reklama
Nie zdrowe jedzonko wjechalo… ale miałam takiego smaka,ze masakra 🙈🫣
 

Załączniki

  • IMG_6575.jpeg
    IMG_6575.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 34
Do góry