reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dla dziewuszki mam dużo, sporo uniseksow też. Dla chłopca może mnie ktoś poratuje :D potem już sobie dokupie
Ja mam tez trochę unisex jak dla chłopca to mam wszystko po młodym , jedynie na lato pare krótszych odkupię bo on z końca września , jeśli dziewczynka to w sumie siostra ma teraz mała wiec tez by mi pewnie oddała coś, a kilka jeszcze bym dokupiła 🥰
 
reklama
Z witamin biorę prenasol DHA, ale zastanawiam się czy nie zmienić na coś z większą ilością witamin bo jednak nie jem zbyt różnorodnie. A w tym tylko foliany, jod wit D.
Mi gin polecił mama dha premium plus i to brałam w poprzedniej ciazy , pamietam sporo dziewczyn to brało , i teraz tez to biorę ;)
 
Mi to akurat nie przeszkadza wiesz bo synek 15 ms a jeszcze go do żłobka dawać nie będę jak urodzę 🙈 ale to fakt co piszesz.. jesień to tez przerabana pora 😱
No ja już poczułam spokój kiedy dzieci nie ma. Teraz mi też się dzieci zrobiły za bardzo mamowate i nie odstępują mnie na krok. Najgorsze że muszę je trochę oduczyć siebie a nie wiem jak. Mamy z tym na prawdę duży problem bo i młoda i syna muszę usypiać a wiadomo się nie rozdwoję, taty nie chcą. Trochę ich rozumiem bo ten rok był ciężki i dużo przeszły ale to bardzo męczące jest a jak pojawi się maluszek to w ogóle będę musiał się na 3 rozerwać. No a mam jeszcze nastolatka, który co by nie było nadal jest dzieckiem i też zwłaszcza teraz uwagi potrzebuje. Ah wygadałam się. Jakoś to poukładamy, mamy jeszcze trochę czasu!
 
No ja już poczułam spokój kiedy dzieci nie ma. Teraz mi też się dzieci zrobiły za bardzo mamowate i nie odstępują mnie na krok. Najgorsze że muszę je trochę oduczyć siebie a nie wiem jak. Mamy z tym na prawdę duży problem bo i młoda i syna muszę usypiać a wiadomo się nie rozdwoję, taty nie chcą. Trochę ich rozumiem bo ten rok był ciężki i dużo przeszły ale to bardzo męczące jest a jak pojawi się maluszek to w ogóle będę musiał się na 3 rozerwać. No a mam jeszcze nastolatka, który co by nie było nadal jest dzieckiem i też zwłaszcza teraz uwagi potrzebuje. Ah wygadałam się. Jakoś to poukładamy, mamy jeszcze trochę czasu!
Nie martw się na zapas , na pewno sobie wszystko poukładacie 😘 wiesz , ja tez mam ten problem , ze synek tak jest do mnie przyzwyczajony , ze do męża nie pójdzie na ręce żeby zasnąć , ja go muszę nosic a tez już wazy 12 kg 😱
 
Dziewczyny te co już maja dzieciaczki czy sprawdza się to ze na słodkie to dziewczynki a kwaśne na chłopca ?

U mnie akurat chyba by się sprawdziło , choć może to tylko przypadek .. w obu ciążach bardziej właśnie kwaśne, jakieś ogórki , papryki itd i teraz zaś to samo mam 🙈🙈🙈🙈
Uwielbiałam ogórki kiszone w ciąży i mam Lenulke 😊 teraz miałam ochotę na ostre, serniczek kajmakowy za to już mi tak nie smakuje
 
reklama
Do góry