reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ja też się nie przejmuje ile przytyje tyle przytyje, zrzucimy po ciąży zobaczycie dziewczyny :) nie ma co narzekać, bo mogłysmy mieć np wymioty non stop i wtedy to jest dopiero kłopot bo przecież coś jeść jednak trzeba :)
 
Jestem ciekawa ile lat ma najmlodsza dziewczyna u Nas na grupie ? 😁 Bo tak średnio narazie to wszystkie po 30 łącznie ze mną ja 31 😁
 
Jestem ciekawa ile lat ma majmlodsza dziewczyna u Nas na grupie ? 😁 Bo tak średnio narazie to wszystkie po 30 łącznie ze mną ja 31 😁
Ja mam 26 i nie mam pewności ale wydaje mi się że @Yolandelo pisała że tyle samo. Wydaje mi się że to nie jest wcale jakoś mało zwłaszcza na pierwsze dziecko ale patrząc na średni wiek tutaj to rzeczywiście jest 🤣 Kojarzy mi się że ktoś jeszcze pisał że 23, ale nie pamiętam kto i reszta chyba starsza. Jak będzie ta prywatna grupa to musimy zrobić tabelkę o której pisała jedna dziewczyna w której będzie też wiek bo też jestem ciekawa 😅
 
Ja cały wieczór cierpię, bo mam ochotę na śledzia,hot doga z musztardą i coca colę. A najbardziej tragiczne jest to że z całej tej wesołej gromadki w domu mam tylko śledzia. Papcio wypił całą colę 😭 a hot doga nie mam skąd wytrząsnąć, bo to by musiał być taki z budy gdzie te sałatki na blacie się rozsypują i wszędzie śmierdzi tą musztardą 🤣 i dodam że na codzień ja takich rzeczy nie jadam tylko dziś mi się zachciało 🫣
 
reklama
Do góry