reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Super, gratulacje 🥰 moja pierwsza beta dzisiaj 190,9 , aplikacja pokazuje pierwszy dzień 5 tygodnia, co myślicie? Zastanawiam się czy iść sprawdzić w środę przyrost czy czekać na wizytę 😅
Zdania na ten temat są tutaj podzielone. Ja osobiście bym poszła, robiłam betę 4x i mnie to osobiście uspokajało. Przyrosty miałam w normie, gdyby było inaczej pewnie bym się stresowała. Tylko jak tak czytam tutaj i na innych grupach to większość dziewczyn które się tym stresują to też mają prawidłowe przyrosty. Moim zdaniem dobrze jest sprawdzać ale zdawać sobie sprawę, że prawidłowy to powyżej 66%. Nie ma co się porównywać ze ja mam 70, a ktoś inny 170%, ani tym że pierwszy przyrost był 200% a kolejny już 100%. Po prostu póki przyrost na 48h to 66% lub więcej to jest ok
 
Chyba zostanę z Wami na dłużej♥️ mam nadzieje. U mnie bijące serduszko. Z OM wynika 7 tydzień, ale z pomiarow 6 tydzień. Ciąża odkryta dopiero w zeszłym tygodniu, w miedzy czasie trochę narozrabiałam 🙈🙈 ciazo trwaj, czekam na Ciebie moje dziecko ♥️
Ja narozrabialam w obu ciążach. Niby przed terminem miesiączki, ale jednak. Taka tradycja, choć teraz się wylamalam🤣🤣🤣 gratuluję i trzymam kciuki za Was ❤️
 
Chyba zostanę z Wami na dłużej♥️ mam nadzieje. U mnie bijące serduszko. Z OM wynika 7 tydzień, ale z pomiarow 6 tydzień. Ciąża odkryta dopiero w zeszłym tygodniu, w miedzy czasie trochę narozrabiałam 🙈🙈 ciazo trwaj, czekam na Ciebie moje dziecko ♥️

Gratulacje 😁
Ja czekam do 30.11. Oby było serduszko, na chwilę stresy opadną 😊
 
Ja narozrabialam w obu ciążach. Niby przed terminem miesiączki, ale jednak. Taka tradycja, choć teraz się wylamalam🤣🤣🤣 gratuluję i trzymam kciuki za Was ❤️
Ja właśnie dostałam niby okresu i zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny…. A okazuje się ze to nie był okres a test o dupe potłuc. Wiec żyłam w świadomości ze nie jestem w ciąży i miałam drożność jajowodów robioną 🙈🙈🙈 i stymulowalam jajniki na owulacje 🙈🙈
 
ciesze sie z waszych udanych wizyt , ja jutro ide na usg , bedzie to 6 tc , zastanawiam sie czy na tym etapie coś zobacze ♥️ ale dla spokojniejszej glowy chce isc...
 
Chyba zostanę z Wami na dłużej♥️ mam nadzieje. U mnie bijące serduszko. Z OM wynika 7 tydzień, ale z pomiarow 6 tydzień. Ciąża odkryta dopiero w zeszłym tygodniu, w miedzy czasie trochę narozrabiałam 🙈🙈 ciazo trwaj, czekam na Ciebie moje dziecko ♥️
Ale świetne wieści! Na takie czekałam!!! Na samym początku ciąży dziecko jest dobrze chronione, spokojnie to będzie bardzo silne małe serduszko 🥰
 
reklama
Ja właśnie dostałam niby okresu i zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny…. A okazuje się ze to nie był okres a test o dupe potłuc. Wiec żyłam w świadomości ze nie jestem w ciąży i miałam drożność jajowodów robioną 🙈🙈🙈 i stymulowalam jajniki na owulacje 🙈🙈
Ale jak to, zabieg ginekologiczny a nikt nie robił bety przed?! 😱 Mówię o szpitalu. OMG 😱😱😱
A w ogóle to moje testy pozno wychodziły pozytywne i też raz miałam krwawienie takie jak miesięczne tylko krótksze a testy negatywy 🙄 pozna owulacja, późne zagnieżdżenie to i tak się zdarzyć może..
Będzie dobrze ❤️
 
Do góry