reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Witam wszystkie nowe dziewczyny ☺️ ściskam wszystkie którym niestety nie wyszło i trzymam kciuki ze za niedługo się uda 😉 Miałam trochę do nadrobienia ponieważ mąż przyjechał i mało czasu jakoś mam ostatnio. U mnie libido skoczyło do góry także mąż się cieszy a lekarz powiedział ze bez problemu można 🤦🏽‍♀️ Powiedzcie mi czy tez macie taki straszny wstręt do mięsa, sam zapach mnie odrzuca? Mdli mnie codziennie, piersi pobolewają a już nie wspomnę o tym ze zasypia gdzie tylko mi się uda i mam niepohamowana chęć na mandarynek jem kilogramami 🤦🏽‍♀️
 
reklama
Dziewczyny dostałam skierowanie do szpitala, nie widać nic w macicy a przy tej becie powinno, jestem 5+2
Jestem załamana:(
Ja myślę, że dmuchają na zimne i wolą Cię wysłać do szpitala, sprawdzić itd. W szpitalu mogą mieć lepszy sprzęt i coś zobaczyć, sprawdzą Ci betę. Może jeszcze pęcherzyk będzie w dobrym miejscu. Masz jakieś objawy?
 
Ja myślę, że dmuchają na zimne i wolą Cię wysłać do szpitala, sprawdzić itd. W szpitalu mogą mieć lepszy sprzęt i coś zobaczyć, sprawdzą Ci betę. Może jeszcze pęcherzyk będzie w dobrym miejscu. Masz jakieś objawy?
Dzięki dziewczyny. Nie mam żadnych objawów, pobolewa mnie delikatnie czasami brzuch jak na okres, bolą piersi to tyle. Jadę właśnie do szpitala jestem 60 km od miejsca zamieszkania , karmie na noc 3,5 latke, mąż za granicą. Nie wiem co to będzie. Tylko cud może mi pomóc.
 
Dzięki dziewczyny. Nie mam żadnych objawów, pobolewa mnie delikatnie czasami brzuch jak na okres, bolą piersi to tyle. Jadę właśnie do szpitala jestem 60 km od miejsca zamieszkania , karmie na noc 3,5 latke, mąż za granicą. Nie wiem co to będzie. Tylko cud może mi pomóc.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️
Witam wszystkie nowe dziewczyny ☺️ ściskam wszystkie którym niestety nie wyszło i trzymam kciuki ze za niedługo się uda 😉 Miałam trochę do nadrobienia ponieważ mąż przyjechał i mało czasu jakoś mam ostatnio. U mnie libido skoczyło do góry także mąż się cieszy a lekarz powiedział ze bez problemu można 🤦🏽‍♀️ Powiedzcie mi czy tez macie taki straszny wstręt do mięsa, sam zapach mnie odrzuca? Mdli mnie codziennie, piersi pobolewają a już nie wspomnę o tym ze zasypia gdzie tylko mi się uda i mam niepohamowana chęć na mandarynek jem kilogramami 🤦🏽‍♀️
Właśnie wyszłam z Lidla i choć nie pachniało tam jakoś specyficznie to tak mnie mdliło, że myślałam, że zostawię zakupy na środku sklepu i wybiegne 🤮 nie wymiotuje ale mdli mnie bez przerwy. Poprzednia ciąża zero mdłości a tu już widzę będzie ciężko 😁 w poprzedniej pochłaniałam pomarańcze w hurtowych ilościach a dziś mój syn uwielbia kwaśne smaki, ciekawe czy to przypadek 😆
 
ja po wizycie , usg mam umowic do końca listopada ,problem polega na tym ze nie ma teminów , zastanawiam sie czy isc prywatnie czy czekac az cos sie zwolni . nic konkretnego sie nie dowiedziałam
 
byłam na wizycie nfz , usg nie było nawet w gabinecie , w tym miesiacu chciałabym juz wszystkie badania zrobic i założyc karte ciąży ale widze ze to nie takie proste,
 
reklama
Do góry