reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

W Warszawie na Karowej, ale w większych miastach to znieczulenie jest chyba standardem. Wiem, że w większości miejsc nadal niestety nie :/ mam nadzieję, że w końcu to się zmieni i każda kobieta będzie mogła skorzystać jak będzie chciała.
Niestety to nie jest prawda ze w większych miastach nie ma problemu. W Poznaniu jest bardzo duży problem. Generalnie województwo wielkopolskie jest najgorsze pod tym względem, tylko 0.2% porodów w 2022 było ze znieczuleniem, więc praktycznie nie mam na co liczyć :(
 
reklama
Niestety to nie jest prawda ze w większych miastach nie ma problemu. W Poznaniu jest bardzo duży problem. Generalnie województwo wielkopolskie jest najgorsze pod tym względem, tylko 0.2% porodów w 2022 było ze znieczuleniem, więc praktycznie nie mam na co liczyć :(
Tak w Bydgoszczy też to problem. Wiem tylko o jednym szpitalu co ma w ofercie znieczulenie. Co prawda majątek kosztuje ale jest. Tak to gaz rozweselajacy jest 🤣
 
Tak w Bydgoszczy też to problem. Wiem tylko o jednym szpitalu co ma w ofercie znieczulenie. Co prawda majątek kosztuje ale jest. Tak to gaz rozweselajacy jest 🤣
Masakra, ja to miałam za darmo. Czyli jednak żyję w jakiejś bańce xd myślałam, że w takich miastach to też nie ma problemu. Sorry w takim razie. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się tym zajmie.
 
Jejku ja rodziłam 16 godzin i błagałam o znieczulenie. Jak udało mi się wyprosić Polozna i przyszła anastezjolog okazało się ze rozwarcie już jest za duże i nie dostałam 🤡
 
W Warszawie na Karowej, ale w większych miastach to znieczulenie jest chyba standardem. Wiem, że w większości miejsc nadal niestety nie :/ mam nadzieję, że w końcu to się zmieni i każda kobieta będzie mogła skorzystać jak będzie chciała.
W Szczecinie jest ale jak wolny anestezjolog czy w praktyce nie ma
Tak w Bydgoszczy też to problem. Wiem tylko o jednym szpitalu co ma w ofercie znieczulenie. Co prawda majątek kosztuje ale jest. Tak to gaz rozweselajacy jest 🤣
Jakby u mnie było płatne to bym brała e nie mają (jest na nfz ale nie ma)
 
Cześć dziewczyny, dołączam do Was :) termin teoretycznie na 9.07.24
Beta 2.11 - 875
4.11 - 1440
10.11 - 12351

Obecnie na progesteronie ponieważ pojawiło się plamienie ale na szczęście wszystko jest w porządku, zarodek już jest widoczny. Jest to moja pierwsza ciąża więc jestem lekko przerażona.
Mam do Was od razu pytanie czy macie jakieś sposoby na przeziębienie? Jestem już na l4 ponieważ rozłożyło mnie konkretnie katar, kaszel osłabienie o ciągłych mdłościach i wymiotach to już nawet nie wspominam 🙈
 
Cześć dziewczyny, dołączam do Was :) termin teoretycznie na 9.07.24
Beta 2.11 - 875
4.11 - 1440
10.11 - 12351

Obecnie na progesteronie ponieważ pojawiło się plamienie ale na szczęście wszystko jest w porządku, zarodek już jest widoczny. Jest to moja pierwsza ciąża więc jestem lekko przerażona.
Mam do Was od razu pytanie czy macie jakieś sposoby na przeziębienie? Jestem już na l4 ponieważ rozłożyło mnie konkretnie katar, kaszel osłabienie o ciągłych mdłościach i wymiotach to już nawet nie wspominam 🙈
Mleko z miodem i czosnkiem. Brzmi nie ciekawie ale mnie zawsze ratowało w ciąży.
A i witaj, rozgość sie 😀
 
reklama
Do góry