reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

ja w sumie acard zaczęłam brać na własną rękę, mam muatce mthfr i pai i do czasu wizyty chciałam się zabezpieczyć, przestało mnie kłuć w sercu po nim ale dokończę opakowanie i zostanę na samej heparynie
Wiem że acard często pomaga. To tylko u mnie tak wyszło.
 
reklama
Nie, nie tylko ty. Ja też mam dość dużo śluzu jak na mnie i co poleci to zaraz lecę sprawdzać. Do tego objawów praktycznie brak a wcześniejszych ciążach miałam full wypas więc cały czas mam głupie myśli.
ja tez tak mam.... jak tylko poczuje ze cos wilgotno to od razu lece sprawdzac... podcieram sie ze strachem 🤦‍♀️
 
Dziewczyny czy tylko ja tak panikuje i sprawdzam papier po podtarciu, czy nie ma plamien? 🙈 boze ja wiedzialam, ze to bedzie stresujacy czas ale nie, ze az tak 😆
nie, nie tylko Ty. Ja za każdym razem sprawdzam 🙄 i za każdym razem jak czuje ze leci mi coś to biegnę i sprawdzam czy to nie krew 😅 w pracy już na mnie jak na debila patrzą 😛
 
Dziewczyny moja 15 letnia córka znalazła moj test ciazowy 🙈 myślałam że dobrze schowałam a jednak. Napisała mi jak już spałam (poszłam o 21 spać 🫥) czy jestem w ciąży ? Czeka mnie rozmowa, ach a w planach mieliśmy na święta powiedzieć a tu już z pracy wiedzą i teraz córka 🙈
 
Dziewczyny moja 15 letnia córka znalazła moj test ciazowy 🙈 myślałam że dobrze schowałam a jednak. Napisała mi jak już spałam (poszłam o 21 spać 🫥) czy jestem w ciąży ? Czeka mnie rozmowa, ach a w planach mieliśmy na święta powiedzieć a tu już z pracy wiedzą i teraz córka 🙈
moja starsza na pewno będzie niezadowolona z tego faktu za to młodsza od dawna mówi, że by chciała dzidziusia
 
reklama
ja w sumie acard zaczęłam brać na własną rękę, mam muatce mthfr i pai i do czasu wizyty chciałam się zabezpieczyć, przestało mnie kłuć w sercu po nim ale dokończę opakowanie i zostanę na samej heparynie
tak wtrące się z czerwcowych. Ja też biorę acard i heparyne :)
W sumie troszke dziwię się że lekarz kazał Ci samą heparyne przy takiej mutacji.
 
Do góry