reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja już po wizycie :) 6+2 serduszko bije ❤️
Ja idę jutro 6+2 będzie oby i u mnie było tak ładnie 🙂 trochę się stresuje bo brałam prolutex do wczoraj i tu nie robią mi żadnych badań tylko jak mam tkliwe piersi i brzuch pobolewa to znaczy że progesteron sam organizm produkuje czytałam że od 8-10 tyg produkcję przejmuję łożysko przy poprzedniej ciąży dostałam prolutex tylko na 14 dni i dwa dniu później zaczęłam krwawić na USG było ok wszystko a za parę dni było puste jajo więc stresuje sie teraz bardzo lekarz mi dał dłużej bo się stresowałam dodam że to ciąża po in vitro w holandii
 
reklama
moja starsza na pewno będzie niezadowolona z tego faktu za to młodsza od dawna mówi, że by chciała dzidziusia
Ja już po rozmowie, nie było tak źle, dzieci się cieszą 🥰 co prawda wieksza radość była kiedy 4 lata temu byłam w ciąży, z córką nawet na usg połówkowe poszłam bo chciała 😁. Szok że tak szybko się rozeszły się wieśći. Oby u gina było tylko ok, idę 16.11.
 
reklama
Ja już po rozmowie, nie było tak źle, dzieci się cieszą 🥰 co prawda wieksza radość była kiedy 4 lata temu byłam w ciąży, z córką nawet na usg połówkowe poszłam bo chciała 😁. Szok że tak szybko się rozeszły się wieśći. Oby u gina było tylko ok, idę 16.11.
musi być! Fajnie masz, że się cieszą, nasza starsza ma taki etap że do szkoły średniej chce do Warszawy bo daleko od nas a potem się wyprowadzi do Hiszpanii 😂🙈
 
Do góry