reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

Normalnie podobno powinno się zrobić tak że 30dni wcześniej się składa rezygnację z powodu powrotu do pracy i 1 dnia tego powrotu wpływa l4 :) ale nie wiem sama czy mówić że się do tej pracy nie wracasz tylko ze przedlozysz l4, ale raczej tak :) jeśli chodzi o l4 ja też planuje przejść odrazu na l4, pierwsza ciążę z synem miałam zagrożona od samego początku i tak naprawdę większą część przeleżałam w szpitalu, druga ciążę poroniłam więc nie chce ryzykować :) za bardzo ta ciąża jest wyczekana :D
Tylko ze ja mam przejść na l4 pod koniec nst tygodnia już 🙈 I nie wiem czy składać w tym tygodniu tą rezygnację? Czy złożyć razem z l4 w jednym dniu wszystko? Chciałam złożyć pod koniec miesiąca jak już ale kadrowa powiedziala że ze względu na wypłaty mam to zrobić w nst tygodniu już, chociaż nie wiem co ma jedno do drugiego 🤷‍♀️.
 
reklama
No właśnie. Nie są silne, i tak parę razy na dzień czuje. Tak to kurcze żadnych boli brzucha nie mam, no czasem coś lekko pociągnie. Z drugiej str nie wiem czy na tak wczesnym etapie (4+2) ciąża pozamaciczna dawala by już jakieś niepokojące sygnaly. Czytam że to tak bliżej 6 tygodnia. Pewnie świruje ale wiek juz nie ten!
Też mam takie schizy, wczoraj już miałam kompletnego doła z tego powodu -_-
 
No i ja wracam do was w ogromnym stresie nadal i ze lzami w oczach po wizycie…
Ogolnie poszlam za wczesniej ale z tym akurat sie liczylam. Pęcherzyk ciazowy w macicy z pecherzykiem zoltkowym bez echa zarodka (tutaj mowila zebym przyszla za dwa tygodnie)
Ogladala mnie dosc dlugo na tym usg i mowila ze chcialaby zebym skonsultowala sie z innym lekarzem i ona mnie zapisze na czwartek lub piatek tak jak ona powiedziala „dla pewnosci” i szepnela cos pod nosem, ze w dziwnym miejscu.
No dziewczyny nie czaje…. W macicy ale w dziwnym miejscu???
Bardzo sie boje i ze stresu zaraz chyba wyrwę sobie wlosy.
 
No i ja wracam do was w ogromnym stresie nadal i ze lzami w oczach po wizycie…
Ogolnie poszlam za wczesniej ale z tym akurat sie liczylam. Pęcherzyk ciazowy w macicy z pecherzykiem zoltkowym bez echa zarodka (tutaj mowila zebym przyszla za dwa tygodnie)
Ogladala mnie dosc dlugo na tym usg i mowila ze chcialaby zebym skonsultowala sie z innym lekarzem i ona mnie zapisze na czwartek lub piatek tak jak ona powiedziala „dla pewnosci” i szepnela cos pod nosem, ze w dziwnym miejscu.
No dziewczyny nie czaje…. W macicy ale w dziwnym miejscu???
Bardzo sie boje i ze stresu zaraz chyba wyrwę sobie wlosy.
Dziwne… Trzeba było się podpytać. Co masz na opisie badania? Tam powinno być napisane tak myślę.
 
No i ja wracam do was w ogromnym stresie nadal i ze lzami w oczach po wizycie…
Ogolnie poszlam za wczesniej ale z tym akurat sie liczylam. Pęcherzyk ciazowy w macicy z pecherzykiem zoltkowym bez echa zarodka (tutaj mowila zebym przyszla za dwa tygodnie)
Ogladala mnie dosc dlugo na tym usg i mowila ze chcialaby zebym skonsultowala sie z innym lekarzem i ona mnie zapisze na czwartek lub piatek tak jak ona powiedziala „dla pewnosci” i szepnela cos pod nosem, ze w dziwnym miejscu.
No dziewczyny nie czaje…. W macicy ale w dziwnym miejscu???
Bardzo sie boje i ze stresu zaraz chyba wyrwę sobie wlosy.
może spróbuj sobie zrobić betę jutro i w pt sprawdzisz czy przyrasta.. na razie mamy bardzo wczesne ciąże u mnie znalazła zarodek ale miał 0.8 mm więc tutaj wachnięcie dnia czy dwóch w owulacji może naprawdę robić dużą różnicę.. nie załamuj się, wszystkie tutaj za Was trzymamy mocno kciuki 😘
 
Dziwne… Trzeba było się podpytać. Co masz na opisie badania? Tam powinno być napisane tak myślę.
Pytalam, na co ona, ze dla pewnosci chcialaby bym skonsultowala sie z innym lekarzem od niej ze szpotala, ale zebym byla spokojna. No dziwna akcja. Teraz nie wiem czy zapisac sie prywatnie do lekarza innego (zaufanego) na wizyte za 2-3 dni czy odpuscic i czekaz az ona mi da jutro znac na kiedy umowi mnie do doktora z ktorym wspolpracuje…
 
reklama
Pytalam, na co ona, ze dla pewnosci chcialaby bym skonsultowala sie z innym lekarzem od niej ze szpotala, ale zebym byla spokojna. No dziwna akcja. Teraz nie wiem czy zapisac sie prywatnie do lekarza innego (zaufanego) na wizyte za 2-3 dni czy odpuscic i czekaz az ona mi da jutro znac na kiedy umowi mnie do doktora z ktorym wspolpracuje…
Ja bym dla spokoju poszła do zaufanego lekarza
 
Do góry