reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Witamy! Kojarzę Ciebie z kresek i tak coś mi nie pasowało bo przecież w tamtym miesiącu zaciążyłaś 😂 już na prawdę myślałam że to ja wątki pomyliłam 😂 termin faktycznie na pograniczu i róznie może być. Ale nieważne czy końcówka czerwca czy lipiec zapraszamy im więcej nas tym lepiej 😀 Ja każda ciążę przenosiłam o 2 tyg. Zakładam że z tatą też tak będzie.
No właśnie widzisz, takie pogranicze, to wszędzie na grupach się czuję albo w tyle albo za bardzo do przodu 😂🙌🏻 Syna miałam z połowy miesiąca to było idealnie żeby mieć jakiś punkt odniesienia do innych dziewczyn. Niby załapałam się z OM na ostatni dzień czerwca, ale jednak owulację miałam 3-4 dni później, tak więc nastawiam się na młodszą ciążę na USG :D Mam nadzieję, że w piątek zobaczę już zarodek 🥰
 
Za szybko mi wysłało w dniu wizyty i l4 mam przerwać urlop wychowawczy w grudniu ktoś wie jak to się robi ? 🙈
 
U nas partner cieszy się bardzo ale jednak bardziej chyba się boi, czeka na drugi wynik bety i tak naprawdę to uwierzy jak pójdę do lekarza :) ale u nas starania trwały 2,5roku w tym jedna strata więc narazie jest dużo strachu
My o córkę staraliśmy się 6 lat więc naprawdę rozumiem. 😘
 
Za szybko mi wysłało w dniu wizyty i l4 mam przerwać urlop wychowawczy w grudniu ktoś wie jak to się robi ? 🙈
Chętnie też dowiem się jak to dobrze zrobić z urlopem wychowawczym :) aktualnie jestem na urlopie wychowawczym i chciałabym przejść na l4 czy orientuje się któraś jak to zrobić najlepiej? :)
 
Dziewczyny, wiem ze bóle to teraz normalka ale mnie boli praktycznie tylko z lewej strony a bardziej to kłucia takie i zaczynam świrować że może jednak to ciąża pozamaciczna. Was boli z każdej strony? Czy któraś jest bardziej bolesna? Kurcze chyba zadzwonie do giną i zapytam czy przyjemnie mnie szybciej!
 
Dziewczyny, wiem ze bóle to teraz normalka ale mnie boli praktycznie tylko z lewej strony a bardziej to kłucia takie i zaczynam świrować że może jednak to ciąża pozamaciczna. Was boli z każdej strony? Czy któraś jest bardziej bolesna? Kurcze chyba zadzwonie do giną i zapytam czy przyjemnie mnie szybciej!
mnie kłuje z prawej a owulacja była z lewego, zarodek jest w macicy także może to po prostu są takie normalne bóle, wiele z nas o tym pisze, choć z drugiej strony ostrożności nigdy za wiele więc jak Ci się uda to wbijaj i sprawdź co jest grane
 
reklama
Dziewczyny, wiem ze bóle to teraz normalka ale mnie boli praktycznie tylko z lewej strony a bardziej to kłucia takie i zaczynam świrować że może jednak to ciąża pozamaciczna. Was boli z każdej strony? Czy któraś jest bardziej bolesna? Kurcze chyba zadzwonie do giną i zapytam czy przyjemnie mnie szybciej!
Jeśli chodzi o kłucia to tez mam je tylko z lewej strony 😏 to tak od czasu do czasu się pojawiają
 
Do góry