reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Czuje sie tragicznie, odkad wrocilam do domu placze ale to bardziej z tej niewiedzy, az mnie nosi o co moglo jej chodzic i jest to dla mnie absurdalne, ze nie byla w stanie mi nawet wytlumaczyc skad u niej taka niepewnosc, wlasnie tym bardziej ze pecherzyk jest w macicy 🤦‍♀️

Jedyny plus to to, ze jak uslyszala czym sie zajmuje od razu dala l4 narazie na dwa tygodnie..
Rozumiem ten strach. Sama też się stresuje, tymbardziej, że raz mi się przytrafiła CP... Przed prawidłową ciążą. Odpal sobie jakiś fajny film, zajmij czymś myśli, żeby czas do piątku szybko minął. Ja czuję, że będzie wszystko dobrze :)
 
reklama
U mnie 5+4 taki sam opis USG, czyli standardowy. Dziwne, że dała taki komentarz i nic nie zapisała w opisie. Pewnie nie ma się czym martwić :) Ale Cię rozumiem. Leć jutro czy w piątek i daj znać :) Też wg mnie bez sensu badać betę, teraz wszystko sprawdza się już na USG, chyba że inaczej zaleci lekarz jak coś go niepokoi.
Czyli tez bez echa zarodka?
 
Czyli tez bez echa zarodka?
Taak, to normalne na tym etapie :) Czasem jest już zarodek, ale brak jest także normalny :) Ja widziałam na USG zgrubienie na ścianie pęcherzyka żółtkowego. Tam już pewnie zaczynał ujawniać się zarodek. Powtarzam USG w piątek czyli po 8 dniach, w innej przychodni, na lepszym sprzęcie. Wiadomo stresuję się jak zawsze, ale jestem dobrej myśli, że już wszystko będzie widać :) Ja miałam owulację opóźnioną o 3-4 dni.
 
@Yolandelo bądź dobrej myśli , jesteśmy z tobą ❤️

Ja mam wizytę w czwartek , umówiłam się na nfz w luxmedzie , zatem nie spodziewam się nawet usg .

Ja mam strasznie ciężki okres teraz w pracy, faktury wpływają jak szalone a ja nie nadążam do tego jestem tak zmęczona i senna ze to nie pomaga ..
 
@Yolandelo bądź dobrej myśli , jesteśmy z tobą ❤️

Ja mam wizytę w czwartek , umówiłam się na nfz w luxmedzie , zatem nie spodziewam się nawet usg .

Ja mam strasznie ciężki okres teraz w pracy, faktury wpływają jak szalone a ja nie nadążam do tego jestem tak zmęczona i senna ze to nie pomaga ..
nie jesteś sama ja też non stop coś chrzanię przy fakturach 😅🤣 frustrujące ale musimy z tym żyć
 
No i ja wracam do was w ogromnym stresie nadal i ze lzami w oczach po wizycie…
Ogolnie poszlam za wczesniej ale z tym akurat sie liczylam. Pęcherzyk ciazowy w macicy z pecherzykiem zoltkowym bez echa zarodka (tutaj mowila zebym przyszla za dwa tygodnie)
Ogladala mnie dosc dlugo na tym usg i mowila ze chcialaby zebym skonsultowala sie z innym lekarzem i ona mnie zapisze na czwartek lub piatek tak jak ona powiedziala „dla pewnosci” i szepnela cos pod nosem, ze w dziwnym miejscu.
No dziewczyny nie czaje…. W macicy ale w dziwnym miejscu???
Bardzo sie boje i ze stresu zaraz chyba wyrwę sobie wlosy.
będzie dobrze! ❤️
 
reklama
@Kinga1013 ten miesiąc jest okropny mam od groma faktur jak na nie patrze to płakać mi się chce z tej niemocy normalnie..
u mnie zawsze pod koniec miesiąca jest gorąco z fakturami, zaopatrujemy szkoły i przedszkola więc gorszy problem jest z noszeniem ciężkich rzeczy, choć wypisywanie wztek i faktur zajmuje mi połowę tego czasu co pakujemy
 
Do góry