reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
O jej to stres a w którym tygodniu jesteś?
Ja bym też zbadała betę I poszła za parę dni do innego lekarza bo co to znaczy "w dziwnym miejscu "?
 
O jej to stres a w którym tygodniu jesteś?
Ja bym też zbadała betę I poszła za parę dni do innego lekarza bo co to znaczy "w dziwnym miejscu "?
Nie badam bety bo to dla mnie za mocny stres. Juz sie umowilam na piatek do innego lekarza.
Jedyne info jakie napisala:
„W macicy pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym”
„Bez echa zarodka” (tutaj podkreslam ze sie nie stresuje bo wiem ze poszlam za wczesniej)
Jajniki itp opisala ze sa ok. No i to tyle…
Mam zdjecia z usg ktore jak wbijam w internet wygladaja tak samo u kobiet na tym etapie co ja jedynie u mnie lekko zasniezony obraz bo cala sie trzeslam ze stresu.
Według niej 5+5 tydz
 
Nie badam bety bo to dla mnie za mocny stres. Juz sie umowilam na piatek do innego lekarza.
Jedyne info jakie napisala:
„W macicy pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym”
„Bez echa zarodka” (tutaj podkreslam ze sie nie stresuje bo wiem ze poszlam za wczesniej)
Jajniki itp opisala ze sa ok. No i to tyle…
Mam zdjecia z usg ktore jak wbijam w internet wygladaja tak samo u kobiet na tym etapie co ja jedynie u mnie lekko zasniezony obraz bo cala sie trzeslam ze stresu.
Według niej 5+5 tydz
Moze tez ze wzgledu na ten obraz chciala sie upewnić u innego lekarza. Nie wiem dziewczyny nie wiem.
Napewno do tego lekarza juz nie pojde. Na moje pytanie czy klujacy bol brzucha jest okej nie odpowiedziala, jak sie wczesniej u niej leczylam na infekcje to dwa razy wypisala mi bledne recepty. Mam tez nauczke zeby do niej wiecej nie isc skoro popelnia dosc duzo bledow.
 
Nie badam bety bo to dla mnie za mocny stres. Juz sie umowilam na piatek do innego lekarza.
Jedyne info jakie napisala:
„W macicy pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym”
„Bez echa zarodka” (tutaj podkreslam ze sie nie stresuje bo wiem ze poszlam za wczesniej)
Jajniki itp opisala ze sa ok. No i to tyle…
Mam zdjecia z usg ktore jak wbijam w internet wygladaja tak samo u kobiet na tym etapie co ja jedynie u mnie lekko zasniezony obraz bo cala sie trzeslam ze stresu.
Według niej 5+5 tydz
Może ma słaby sprzęt i woli, żeby jakiś lekarz potwierdził na lepszym. Jednak w opisie zamieściła, że pęcherzyk w macicy, więc pewnie tak jest. Jak Ty się czujesz?
 
Może ma słaby sprzęt i woli, żeby jakiś lekarz potwierdził na lepszym. Jednak w opisie zamieściła, że pęcherzyk w macicy, więc pewnie tak jest. Jak Ty się czujesz?
Czuje sie tragicznie, odkad wrocilam do domu placze ale to bardziej z tej niewiedzy, az mnie nosi o co moglo jej chodzic i jest to dla mnie absurdalne, ze nie byla w stanie mi nawet wytlumaczyc skad u niej taka niepewnosc, wlasnie tym bardziej ze pecherzyk jest w macicy 🤦‍♀️

Jedyny plus to to, ze jak uslyszala czym sie zajmuje od razu dala l4 narazie na dwa tygodnie..
 
Czuje sie tragicznie, odkad wrocilam do domu placze ale to bardziej z tej niewiedzy, az mnie nosi o co moglo jej chodzic i jest to dla mnie absurdalne, ze nie byla w stanie mi nawet wytlumaczyc skad u niej taka niepewnosc, wlasnie tym bardziej ze pecherzyk jest w macicy 🤦‍♀️

Jedyny plus to to, ze jak uslyszala czym sie zajmuje od razu dala l4 narazie na dwa tygodnie..
A masz możliwość iść jutro do lekarza innego? Bo do piątku to umrzesz z nerwów
 
Pytalam, na co ona, ze dla pewnosci chcialaby bym skonsultowala sie z innym lekarzem od niej ze szpotala, ale zebym byla spokojna. No dziwna akcja. Teraz nie wiem czy zapisac sie prywatnie do lekarza innego (zaufanego) na wizyte za 2-3 dni czy odpuscic i czekaz az ona mi da jutro znac na kiedy umowi mnie do doktora z ktorym wspolpracuje…
No rzeczywiście mało konkretna. Ja pewnie bym poszła prywatnie gdzieś indziej, ale to tylko dla swojego własnego spokoju.
 
reklama
Nie badam bety bo to dla mnie za mocny stres. Juz sie umowilam na piatek do innego lekarza.
Jedyne info jakie napisala:
„W macicy pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym”
„Bez echa zarodka” (tutaj podkreslam ze sie nie stresuje bo wiem ze poszlam za wczesniej)
Jajniki itp opisala ze sa ok. No i to tyle…
Mam zdjecia z usg ktore jak wbijam w internet wygladaja tak samo u kobiet na tym etapie co ja jedynie u mnie lekko zasniezony obraz bo cala sie trzeslam ze stresu.
Według niej 5+5 tydz
U mnie 5+4 taki sam opis USG, czyli standardowy. Dziwne, że dała taki komentarz i nic nie zapisała w opisie. Pewnie nie ma się czym martwić :) Ale Cię rozumiem. Leć jutro czy w piątek i daj znać :) Też wg mnie bez sensu badać betę, teraz wszystko sprawdza się już na USG, chyba że inaczej zaleci lekarz jak coś go niepokoi.
 
Do góry