reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Jeśli chodzi o kłucia to tez mam je tylko z lewej strony 😏 to tak od czasu do czasu się pojawiają
No właśnie. Nie są silne, i tak parę razy na dzień czuje. Tak to kurcze żadnych boli brzucha nie mam, no czasem coś lekko pociągnie. Z drugiej str nie wiem czy na tak wczesnym etapie (4+2) ciąża pozamaciczna dawala by już jakieś niepokojące sygnaly. Czytam że to tak bliżej 6 tygodnia. Pewnie świruje ale wiek juz nie ten!
 
reklama
No właśnie. Nie są silne, i tak parę razy na dzień czuje. Tak to kurcze żadnych boli brzucha nie mam, no czasem coś lekko pociągnie. Z drugiej str nie wiem czy na tak wczesnym etapie (4+2) ciąża pozamaciczna dawala by już jakieś niepokojące sygnaly. Czytam że to tak bliżej 6 tygodnia. Pewnie świruje ale wiek juz nie ten!
każda z nas ma różne myśli, będziemy się tak zastanawiać od wizyty do wizyty ale mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
Dziewczyny, wiem ze bóle to teraz normalka ale mnie boli praktycznie tylko z lewej strony a bardziej to kłucia takie i zaczynam świrować że może jednak to ciąża pozamaciczna. Was boli z każdej strony? Czy któraś jest bardziej bolesna? Kurcze chyba zadzwonie do giną i zapytam czy przyjemnie mnie szybciej!
Mnie boli w sumie raz z jednej raz z drugiej strony, raz po srodku, raz klucie jakby mi ktos zdrapywal skore wewnatrz, czasem mocny bol pachwiny lewej lub prawej, raz plecy jak na okres dosc silnie. No przedziwne sa te bole i w nie których miejscach bardziej boli.
Spokojnie, ja tez sobie caly czas wmawiam i swiruje 😅
Jak bardzo sie stresujesz to sprobuj dostac sie wczesniej. Mi kazano przyjsc „ok 6tyg” a dzisiaj mam 5+5, wiec sie boje, ze za wczesnie ale dluzej nie wytrzymam czekac 😆
 
Chętnie też dowiem się jak to dobrze zrobić z urlopem wychowawczym :) aktualnie jestem na urlopie wychowawczym i chciałabym przejść na l4 czy orientuje się któraś jak to zrobić najlepiej? :)
Do kiedy masz wychowawczy? Moja córka ma 3,5 roku 🥰 po tylu latach przerwy miedzy dziećmi czułam się z nią jak pierworódka 🙈
 
Miałam się wracam od następnego tygodnia do pracy bo w piątek akurat zadzwonili że potrzebują i w sumie się zgodziłam :) teraz tak trochę głupio wyszło i nawet nie bardzo wiem jak im to powiedzieć :D
 
Miałam się wracam od następnego tygodnia do pracy bo w piątek akurat zadzwonili że potrzebują i w sumie się zgodziłam :) teraz tak trochę głupio wyszło i nawet nie bardzo wiem jak im to powiedzieć :D
Wyszło jak wyszło i trudno. Ja mam jakiś wzór pisma o rezygnację ale nie wiem czy pisać że rezygnuję z powodu ciąży czy "powrotu do pracy" oraz kiedy to złożyć.... wizytę umówiłam sobie na 16 listopada a dziś mam skończony 4 tydzień, nie wiem czy tak dostanę też l4, głupio prosić 🙈 w poprzedniej ciąży z pracy wylądowałam w szpitalu i po szpitalu dostałam to była jasna sytuacja.
 
Wyszło jak wyszło i trudno. Ja mam jakiś wzór pisma o rezygnację ale nie wiem czy pisać że rezygnuję z powodu ciąży czy "powrotu do pracy" oraz kiedy to złożyć.... wizytę umówiłam sobie na 16 listopada a dziś mam skończony 4 tydzień, nie wiem czy tak dostanę też l4, głupio prosić 🙈 w poprzedniej ciąży z pracy wylądowałam w szpitalu i po szpitalu dostałam to była jasna sytuacja.
Normalnie podobno powinno się zrobić tak że 30dni wcześniej się składa rezygnację z powodu powrotu do pracy i 1 dnia tego powrotu wpływa l4 :) ale nie wiem sama czy mówić że się do tej pracy nie wracasz tylko ze przedlozysz l4, ale raczej tak :) jeśli chodzi o l4 ja też planuje przejść odrazu na l4, pierwsza ciążę z synem miałam zagrożona od samego początku i tak naprawdę większą część przeleżałam w szpitalu, druga ciążę poroniłam więc nie chce ryzykować :) za bardzo ta ciąża jest wyczekana :D
 
reklama
@Yolandelo to będę czekać na info po wizycie , mnie też aż drgnie jak zakuje.

Jak wasi partrzerzy na wieść o ciąży?
Mój partner ma mieszane uczucia to będzie jego pierwsze myślę że trochę się jednak boi i staram się to zrozumieć , mam juz troje ale z poprzedniego związku.
mój to bardzo się boi (jak ja zresztą...) już raz się cieszyliśmy i nie wyszło... mam syna 12 lat z poprzedniego związku wiec to będzie nasze pierwsze ❤️ najchętniej posądziłby mnie na kanapie i kazal siedzieć do rozwiązania 😅
 
Do góry