reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej dziewczyny :) Postanowiłam się przywitać, bo trochę Was podglądam. Termin z OM mam co prawda na 30 czerwca, ale z owulacji na 2-3 lipca. OM 24.09, owu w okolicach 11.10, plamienie implantacyjne 19.10, pozytywny test i beta 81,1 23.10, przyrost po 48h do 228 :) W zeszłym tygodniu byłam w 5+4 na USG i był pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy :) Wszystko tak jak powinno być. Dziś jestem 6+2 i w piątek idę na kolejne USG z szansą na zarodek :) To moja druga ciąża. Mam już 3 letniego synka :)
witamy na pokładzie :) rzeczywiście możesz zostać lipcową mamusią 😍 bo różnie to bywa pierwszą córę miałam 2 dni przed terminem a drugą 2 tygodnie po
 
reklama
witamy na pokładzie :) rzeczywiście możesz zostać lipcową mamusią 😍 bo różnie to bywa pierwszą córę miałam 2 dni przed terminem a drugą 2 tygodnie po
Synka urodziłam tydzień przed terminem, ale nigdy nie wiadomo 😄 Na czerwcówkach jestem trochę w tyle, dziewczyny już się na prenatalne zapisują, a ja dopiero na samym początku, jeszcze bez zarodka 😄🙈 Dlatego podczytuję Wasze rozmowy, bo widziałam, że kilka z Was jest na sam początek lipca 🥰
 
Mi wychodzi z okresu 3.07 ale myśle ze z badań wyjdzie tydzień wcześniej. Córkę rodziłam tydzień po terminie wiec moze ten lipiec wyjdzie :D
 
Mi wychodzi z okresu 3.07 ale myśle ze z badań wyjdzie tydzień wcześniej. Córkę rodziłam tydzień po terminie wiec moze ten lipiec wyjdzie :D
I widziałam wczoraj, że też planujesz prowadzić ciążę w lux medzie tak jak ja :) Ja do docelowego lekarza jestem zapisana na 5.12. Na razie idę do niej gdzie indziej na takie lepsiejsze USG do prywatnej przychodni, potem ze 2 razy pójdę do innego lekarza i od grudnia już u niej 😅
 
Hej dziewczyny :) Postanowiłam się przywitać, bo trochę Was podglądam. Termin z OM mam co prawda na 30 czerwca, ale z owulacji na 2-3 lipca. OM 24.09, owu w okolicach 11.10, plamienie implantacyjne 19.10, pozytywny test i beta 81,1 23.10, przyrost po 48h do 266 :) W zeszłym tygodniu byłam w 5+4 na USG i był pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy :) Wszystko tak jak powinno być. Dziś jestem 6+2 i w piątek idę na kolejne USG z szansą na zarodek :) To moja druga ciąża. Mam już 3 letniego synka :)
Witamy! Kojarzę Ciebie z kresek i tak coś mi nie pasowało bo przecież w tamtym miesiącu zaciążyłaś 😂 już na prawdę myślałam że to ja wątki pomyliłam 😂 termin faktycznie na pograniczu i róznie może być. Ale nieważne czy końcówka czerwca czy lipiec zapraszamy im więcej nas tym lepiej 😀 Ja każda ciążę przenosiłam o 2 tyg. Zakładam że z tatą też tak będzie.
 
och tak, nastolatkowie potrafią dać w kość, tak samo jak końcowka ciąży, w pierwszej przytyłam 20kg i tak puchły mi nogi że tylko sandały na rzepy wchodziły w grę, do tego hemoroidy i ataki rwy kulszowej że mi czucie w nodze odcinało, ale mamy to szczęście, że mamy terminy na wakacje może upały nam nie dają popalić i jakoś przetrwamy
Z tymi upałami to ja się trochę boję bo to już końcówka będzie a ostatnio przełam mają/ czerwca takie piękne wysokie temp że nie wiem jak wytrzymam!
W pierwszej ciąży przytyłam ponad 30 kg i zostały mi piękne pamiątki w postaci rozstępów na całym brzuch. Później już nie byłam taka głupia i jadłam zdrowo bez słodyczy czy fastfoodów a i tak pod koniec 3 ciąży miałam 17 kg na plusie. Z tym że synuś ważył prawie 4.5 kg.
 
reklama
Witam nową mamusie 🥰
Mnie dziś z rana zaliczył telefon od kadrowej z pracy czy w styczniu wracam do pracy - do końca grudnia jestem na wychowawczym no i powiedziałam o ciąży 🙈
 
Do góry