reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a macie problemu z cerą? Ja mam straszną na buzi i na szyi ciągle robią mi się białe krostki
Ja mialam od zawsze problem z trądzikiem, zawsze jakies pojedyncze krostki, wypryski. Teraz moja cera jest czysta jak nigdy, jedynie wysypuje mnie na dekoldzie ale mam tak zawsze na jesien/zime. Mam tez wrazenie, ze ta cera jest mniej tlusta niz wczesniej bo az mam suche placki na czole 🙄
 
Ja mialam od zawsze problem z trądzikiem, zawsze jakies pojedyncze krostki, wypryski. Teraz moja cera jest czysta jak nigdy, jedynie wysypuje mnie na dekoldzie ale mam tak zawsze na jesien/zime. Mam tez wrazenie, ze ta cera jest mniej tlusta niz wczesniej bo az mam suche placki na czole 🙄
A moja się błyszczy bardziej
 
Ooo ja do Bydgoszczy mam 60 km 🙈😅 mam tam rodzinę.

Już nie mogę spać, dziś idę powtórzyć betę plus poziom witamin ,pakiet tarczycowy itp
W ostatniej ciąży prawie 4 lata temu chodziłam na nfz i byłam bardzo średnio zadowolona, nie jestem jeszcze umówiona do gin, dziś będę dzwonić. Nie wiem jak w pracy przyjmą że nie wracam 🙈 miałam od stycznia wrócić do pracy ale tak średnio mi się chciało szczerze mówiąc. Marzyła mi się edukacja domowa dla młodszej, starsza corka chwilę tez była i wróciła do systemu w liceum ale ed wspomina jako najlepszy czas. Wczoraj rozmawiałam z mężem i marzy nam się porod domowy 🙈 czy nam na stare lata już nie "odwala"? 😂
No ja też mam tak z 40 km do Bydzi😀 kurcze nigdy bety nie robiłam, zawsze grzecznie czekałam na wizytę. Teraz chyba też tak zrobię bo ta beta to jednak stresuje.
Dziewczyny czy Was tez tak pobolewa podbrzusze jak pochodzicie ? Dzisiaj cały dzień mam taki dyskomfort
Ja np jak potańczę ( tak na boki biodrami) z dziecmi to czuje brzuch. I wiadomo coś ukuje, pociągnie i dość często czuje wzdety brzuch.
Ja okolice Grodziska Maz. :)
Boze dziewczyny czy wy tez nie mozecie spac od wczesnych godzin???
Ja od tygodnia wstaje kolo 5-6. No i dalej juz nie zasne. Probuje sie potrzymac do 22-23 wieczoramiale to i tak nic nie daje.
Mialam dzisiaj jeszcze taki glupiii sen 🙈 Snilo mi sie, ze urodzilam dwoch chlopcow, roznil ich tylko miesiac 😆 W sensie urodzil sie jeden, a za miesiac drugi. No i jeden byl mulatem 😆 Tragedia te sny…
Mój sen ma się bardzo dobrze 😆 ale ja to straszny śpioch. Jak by mi płacili za spanie to bym była miliarderką 😂
nawet nie mów, ja się chciałam umówić to na połowę grudnia 😱 ale napisałam do lekarki na messengera i mnie wcisnęła jakoś
Ja właśnie zadzwoniłam nie mają wolnych terminów 😂😂😂 wszystko do grudnia zajęte! 😱😱 nie wiem czy się śmiać czy płakać. Mam zadzwonić po 12 to może położna mnie gdzieś wciśnie...

No i pojawiła się zgaga. Mam problemy żołądkowe ale nie myślałam że tak szybko mnie dopadnie.
 
Ja weszlam na strone poradni ginekologicznej przyszpitalnej w moim miescie, na nfz wedlug ich kalendarza wolny termin to wrzesien 2024 rok 😆😆
 
Dziewczyny a macie problemu z cerą? Ja mam straszną na buzi i na szyi ciągle robią mi się białe krostki
Póki co bez zmian
Jakie badania miałaś? Wszystko dobrze? Dzidzię już widać?
Tylko z krwi poziom d3, b12, ferrytyna, ponownie beta , glukoza, insulina. Pakiet tarczycowy, progesteron i nie pamiętam czy coś jeszcze 🙈
Zaraz będę dzwonić do giną dopiero 🥰
 
No akurat! Pójdziesz pokazać bombelka 🤦‍♀️🤦‍♀️ ale oni jak powiesz ze ciąża to muszą wcisną przed ukończeniem 10 tygodnia. Tylko kto tyle wytrzyma?
Planowalam chodzic prywatnie i na nfz, zeby chociaz czesc badan porobic na nfz, tyle ze wlasnie nie wiem teraz juz jak tp ogarnac jak wszedzie kosmiczne terminy. Podzwonie jeszcze pozniej i popytam.
 
reklama
Ja Olsztyn😁prywatnie umówiłam się ok tyg temu bez problemu. Muszę iść ze względu na pracę (ciężkie paczki)i bardziej o zwolnienie chodzi.
Daj znac czy udalo Ci sie dostac bez problemu zwolnienie ze wzgledu na prace. Mam taka sama sytuacje i jak pisalam wyzej mega sie boje, ze beda mi kazali pracowac, a wiadomo jak to jest. Niby mozesz do 3kg dzwigac ale u mnie w pracy nikt nie trzyma sie tych norm i nie raz kaza nam dzwigac palety po 500-800kg lub paczki ponad 30 kg…
 
Do góry