reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Bydgoszcz 😆

Jakim cudem macie tak szybko po umawiane wizyty??
Ooo ja do Bydgoszczy mam 60 km 🙈😅 mam tam rodzinę.

Już nie mogę spać, dziś idę powtórzyć betę plus poziom witamin ,pakiet tarczycowy itp
W ostatniej ciąży prawie 4 lata temu chodziłam na nfz i byłam bardzo średnio zadowolona, nie jestem jeszcze umówiona do gin, dziś będę dzwonić. Nie wiem jak w pracy przyjmą że nie wracam 🙈 miałam od stycznia wrócić do pracy ale tak średnio mi się chciało szczerze mówiąc. Marzyła mi się edukacja domowa dla młodszej, starsza corka chwilę tez była i wróciła do systemu w liceum ale ed wspomina jako najlepszy czas. Wczoraj rozmawiałam z mężem i marzy nam się porod domowy 🙈 czy nam na stare lata już nie "odwala"? 😂
 
reklama
Ja okolice Grodziska Maz. :)
Boze dziewczyny czy wy tez nie mozecie spac od wczesnych godzin???
Ja od tygodnia wstaje kolo 5-6. No i dalej juz nie zasne. Probuje sie potrzymac do 22-23 wieczoramiale to i tak nic nie daje.
Mialam dzisiaj jeszcze taki glupiii sen 🙈 Snilo mi sie, ze urodzilam dwoch chlopcow, roznil ich tylko miesiac 😆 W sensie urodzil sie jeden, a za miesiac drugi. No i jeden byl mulatem 😆 Tragedia te sny…
 
Dziewczyny mam pytanie moze wy sie orientujecie. Jezeli dzisiaj jest 5+4 to czyli mam mowic, ze jestem w 5, czy 6 tygodniu ciąży? Już zgłupiałam.
 
Ja okolice Grodziska Maz. :)
Boze dziewczyny czy wy tez nie mozecie spac od wczesnych godzin???
Ja od tygodnia wstaje kolo 5-6. No i dalej juz nie zasne. Probuje sie potrzymac do 22-23 wieczoramiale to i tak nic nie daje.
Mialam dzisiaj jeszcze taki glupiii sen 🙈 Snilo mi sie, ze urodzilam dwoch chlopcow, roznil ich tylko miesiac 😆 W sensie urodzil sie jeden, a za miesiac drugi. No i jeden byl mulatem 😆 Tragedia te sny…
Ja wstaje 4.20 do pracy 😆
Dziewczyny mam pytanie moze wy sie orientujecie. Jezeli dzisiaj jest 5+4 to czyli mam mowic, ze jestem w 5, czy 6 tygodniu ciąży? Już zgłupiałam.
Mój dr zawsze mówi skończone czyli 5
 
Przeżyłam badanie czekam aż mąż po mnie przyjedzie bo jakiś huragan się rozkręcił 🙈 a ja tu tyle godzin bez jedzenia 🥹
 
reklama
Dziewczyny a macie problemu z cerą? Ja mam straszną na buzi i na szyi ciągle robią mi się białe krostki
 
Do góry