reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

O to szybko macie l4 i w pracy mówicie 🙈 może to lepiej tak szybko mówić, ja 4 lata temu nie powiedziałam o ciąży nikomu z pracy aż nagle trafiłam w 8tc do szpitala na 4 czy 5 dni leżałam i dziewczyny z wydziału obraziły się na mnie :( do dzis mamy średni kontakt chociaż na wychowawczym byłam u nich parę razy to tak dziwnie już było. Za mnie jest zastępstwo i też chciałabym przejść na l4 już ale do końca roku mam wypisamy wychowawczy z pracy.
 
reklama
Czekam niecierpliwie za wynikami, jeszcze ok godzina 🥹 a do mojego giną prywatnie termin na grudzień 🤷‍♀️ i nie wiem co teraz, chyba na tę 1 wizytę pójdę do kogoś innego 😒
 
Wystawiają ludzi na cierpliwość! Prywatnie pierwszy wolny termin 2 grudzień, to będzie 7tydz+6 a na NFZ nie wiem bo muszę podjechać osobiście bo położna nie odbiera 😂 jeszcze się dobrze nie zaczęło a już problemy...
Biednemu zawsze wiatr w oczy hihi u mnie też problemy z wizytą i nie wiem co tu począć i do kogo iść , ale z takimi terminami to może warto już na 1 prenatalne gdzieś się umówić 😅
Może polecasz kogoś z Bydgoszczy ?
 
Ja w wieku jakoś 20 lat byłam raz na nfz.
Po tej wizycie długo nie byłam u ginekologa.
Poszłam dopiero do znajomego który przyjmuje prywatnie (prowadzi ciążę) i oby jak najdłużej pracował.
Ja akurat na NFZ mam fajnego lekarza. Przejmuje się pacjentkami. Teraz też bym do niego poszła ale te terminy
 
Biednemu zawsze wiatr w oczy hihi u mnie też problemy z wizytą i nie wiem co tu począć i do kogo iść , ale z takimi terminami to może warto już na 1 prenatalne gdzieś się umówić 😅
Może polecasz kogoś z Bydgoszczy ?
Prywatnie pójdę do Beaty Niciak ( ale nie w Bydgoszczy) , kiedyś u Gizinskich przyjmowała, tak to nie znam totalnie bo ja z okolic a u nas nawet fajni są lekarze. 8 lat temu rodzilam w MSWiA i tam też pracowała ale czy dalej pracuje to nie wiem. Na te prenatalne trzeba mieć skierowanie a bez kart ciąży się nie dostanie.... Też się zastanawiam czy w ogóle zdążę je zrobić. A bardzo bym chciała. Chyba że prywatnie u nas 450 zł.
 
Ja prywatnie zrobię a lekarz pewnie ze względu na wiek da też na test pappa itp bo tak miałam 4 lata temu i do Bydgoszczy jeździłam w 14tc i 22tc robili z usg i od razu płeć też zdradzili :)
 
Witam kochane :) chyba w końcu udało mi się dołączyć po 2,5roku starań do grupy mamusiowej. Wczoraj I dzisiaj testy pozytywne bałam się jeszcze ze to pozostałości po ovitrelle ale dzisiaj beta 127,2 mlU/ml. Strasznie się boję bo jestem już po jednym poronieniu ale mam nadzieje, że zostanę z wami do lipca 😀😀😀
 
Ja akurat na NFZ mam fajnego lekarza. Przejmuje się pacjentkami. Teraz też bym do niego poszła ale te terminy
Ja w czwartek mam transfer (nie ma pewności że się uda) ale do swojego już się zapisze. On robi prenatalne więc już sam mnie podopisuje. Będzie też mi robił amniopunkcję (córka ma wadę genetyczną).
 
reklama
Dziewczyny ja jestem już po pierwszym usg, 5t3d dzidzia ma 0.9mm, owulacja poszła z lewego jajnika (pierwszy raz się z tym spotkałam u lekarza że sama od siebie mi pokazała wszystko, zazwyczaj tylk pęcherzyk i tyle). Dostałam receptę na heparynę, za wizytę zapłaciłam 120zł i za tydzień mam między pacjentkami bezpłatne usg żeby sprawdzić czy serduszko bije. Jestem mega zadowolona, zrobiła wywiad 'rodzinny', pytała jak z pracą, od razu chciała l4 dać, ale mam tyle urlopu, że do końca roki starczy, więc sobie od stycznia pójdę na l4, bo u mnie też noszenie ciężarów niestety jest.
 
Do góry