reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Hej, byłam na wizycie u ordynatora który przyjmował mnie za każdym razem w szpitalu. Powiedział ze nie ma na co czekac o w środę mam przyjść na łyżeczkowanie. Także u mnie niestety się nie udało. Wam dziewczyny zycze wszystkiego co najlepsze! Moc zdrowia dla Was i waszych maluszków! Szczęśliwego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania w lipcu 🥰dziekuje za wsparcie
Bardzo mi przykro 😔
 
Czesc dziewczyny ! Nadrobilam forum i udało się przeczytać całe 😁 gratulacje dla wszystkich przyszłych mamusiek ❤️ póki co nieśmiało do Was dołączę ,termin wstępnie na 24.07 pierwsza wizyta myśle gdzies około 4.12 . Może powiem troszkę o sobie , tak wiec mam synka z poronienia w 12 tc , ciąże biochemiczna i zdrowego synka z 2022 :) zobaczymy co będzie teraz :) narazie podchodzę do tego z dystansem ;) . Póki co nie mam żadnych objawow :)
Aaa i @Kinga1013 , @Mika88 sąsiadki ja jestem z Rybnika a prace w Ornontowicach wiec tak po sąsiedzku trochę ! 😍
witamy, rozgość się wygodnie, przed Tobą niecałe już 9 miesięcy w naszym towarzystwie (oby) :)
 
Zobaczcie ile dni do porodu mi wyliczyli 😂 nie pamiętam jaka to stronka ale dają nieźle czadu 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20231103_230133.jpg
    IMG_20231103_230133.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 107
Dziewczyny jednak straciłam ciążę.... znów nam się nie udało 😔
Wyślą mnie na badania,więc może się dowiem dlaczego...
Wam i waszym maluszkom życzę powodzenia i mocno trzymam za was kciuki ❤️
Bardzo mi przykro 😓 czytałam że w poprzedniej ciazy miałaś niski progesteron a w tej?
 
reklama
Do góry