reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Mam pytanie do dziewczyn które już są po usg na którym było serduszko. Tylko je widziałyście czy też słyszałyście? Ja byłam w 6w1d (ja sobie wyliczyłam 6w2d, ale lekarz powiedział ze 6w1d z om) i widziałam jak pulsuje, ale lekarz nie włączył dopplera, więc nie słyszałam. Powiedział że to nie jest do końca bezpieczne dla zarodka na tak wczesnym etapie i jak nie trzeba to lepiej nie ryzykować. To samo przeczytałam w internecie, ze lepiej po 9 albo po 11 tyg (różne info w różnych źródłach) a dzisiaj tak dla odmiany nie mogę spać i od 5 przeglądałam sobie zdjęcia usg na instagramie z tego samego dnia ciąży co ja i przy większości było tez nagranie na którym słychać serduszko, co mnie trochę zdziwiło. Jak było u Was? Tylko oglądanie jak pulsuje czy słuchanie?
Zależy od lekarza. Przy córce po krwawieniu w 5+ byłam i było z dzieckiem na 3s a na następny dzień u innego bez.
Kiedyś słyszałam, że jak lekarz odpowiednio robi to nic się nie dzieje. Teraz inny sprzęt też
 
reklama
Tylko oglądanie i jesteśmy w tym samym dniu i też wyszło o dzień mniej 6+1 a na innym zdjęciu jak odczyt robiła to wyszło 6+3 u mnie wyliczenia są od transferu więc możemy wyliczyć dokładnie kiedy masz następne USG? Ja na 21 i to będzie USG w klinice bo teraz byłam prywatnie
Ja następne 1.12, a potem prenatalne 29.12
 
Mam pytanie do dziewczyn które już są po usg na którym było serduszko. Tylko je widziałyście czy też słyszałyście? Ja byłam w 6w1d (ja sobie wyliczyłam 6w2d, ale lekarz powiedział ze 6w1d z om) i widziałam jak pulsuje, ale lekarz nie włączył dopplera, więc nie słyszałam. Powiedział że to nie jest do końca bezpieczne dla zarodka na tak wczesnym etapie i jak nie trzeba to lepiej nie ryzykować. To samo przeczytałam w internecie, ze lepiej po 9 albo po 11 tyg (różne info w różnych źródłach) a dzisiaj tak dla odmiany nie mogę spać i od 5 przeglądałam sobie zdjęcia usg na instagramie z tego samego dnia ciąży co ja i przy większości było tez nagranie na którym słychać serduszko, co mnie trochę zdziwiło. Jak było u Was? Tylko oglądanie jak pulsuje czy słuchanie?
mi lekarka powiedziała, że na takim etapie się nie słucha
 
Ja następne 1.12, a potem prenatalne 29.12
Już masz prenatalne super u mnie to będzie pierwsza wizyta po transferze więc będę pytać o wszystko w Holandii są tylko 3 USG przez całą ciążę chyba w tym roku jest jedno więcej ale zależy od lekarza więc dopiero się wszystkiego dowiem
 
Kurczę a mi mdłości minęły i tak się zastanawiam czy nie umówić się prywatnie. Wydaje mi się ze to bardziej głowa i sobie wkręcam No ale nie wiem, jakoś cały czas myśle o tym
 
Mam pytanie do dziewczyn które już są po usg na którym było serduszko. Tylko je widziałyście czy też słyszałyście? Ja byłam w 6w1d (ja sobie wyliczyłam 6w2d, ale lekarz powiedział ze 6w1d z om) i widziałam jak pulsuje, ale lekarz nie włączył dopplera, więc nie słyszałam. Powiedział że to nie jest do końca bezpieczne dla zarodka na tak wczesnym etapie i jak nie trzeba to lepiej nie ryzykować. To samo przeczytałam w internecie, ze lepiej po 9 albo po 11 tyg (różne info w różnych źródłach) a dzisiaj tak dla odmiany nie mogę spać i od 5 przeglądałam sobie zdjęcia usg na instagramie z tego samego dnia ciąży co ja i przy większości było tez nagranie na którym słychać serduszko, co mnie trochę zdziwiło. Jak było u Was? Tylko oglądanie jak pulsuje czy słuchanie?
U mnie lekarz dał przez moment posłuchać 😉
 
reklama
Czesc, witam się nieśmiało z Wami, termin wg.miesieczki na 03.07.2024, o drugie dziecko staraliśmy się 16 miesięcy, na pokładzie już 5 latek :) byłam na wizycie w 5tyg, bo tak jak niektóre z Was mam pracę w której muszę czasem dźwigać a do tego kontakt z surową ryba więc odrazu wzięłam zwolnienie. Kolejna wizyta w piątek, mam nadzieję że już zobaczę ❤️ będzie wtedy 7+2
 
Do góry