reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Jej ale ceny macie ok, u nas małe miasto ok 14tys mieszkańców a 4 lata temu byłam prywatnie ma usg w ciąży to 350 bez cytologii płaciłam 🙈 najtańszy lekarz co znalazłam 250 zł za usg bez dodatków.

Mam pytanko czy progesteron 28 to nie jest za mało? We wtorek 4 tydzień kończę 4t1d. Dziś czułam się w dzień ok ale wieczorem to dramat, słabo, wzdęcia, niedobrze.... tym bardziej przeżywam bo zaraz mąż wyjeżdża i wróci na damę śwista a w domu prócz nastolatków 3,5 latka wymagająca sporej atencji 🤨.
 
Jej ale ceny macie ok, u nas małe miasto ok 14tys mieszkańców a 4 lata temu byłam prywatnie ma usg w ciąży to 350 bez cytologii płaciłam 🙈 najtańszy lekarz co znalazłam 250 zł za usg bez dodatków.

Mam pytanko czy progesteron 28 to nie jest za mało? We wtorek 4 tydzień kończę 4t1d. Dziś czułam się w dzień ok ale wieczorem to dramat, słabo, wzdęcia, niedobrze.... tym bardziej przeżywam bo zaraz mąż wyjeżdża i wróci na damę śwista a w domu prócz nastolatków 3,5 latka wymagająca sporej atencji 🤨.
nie wiem jakie górne normy są na progesteron, ale ja w 4tc miałam 12 lekarka powiedziała że to ok że musi mieć wartość dwucyfrową
 
@Yolandelo to będę czekać na info po wizycie , mnie też aż drgnie jak zakuje.

Jak wasi partrzerzy na wieść o ciąży?
Mój partner ma mieszane uczucia to będzie jego pierwsze myślę że trochę się jednak boi i staram się to zrozumieć , mam juz troje ale z poprzedniego związku.
 
@Yolandelo to będę czekać na info po wizycie , mnie też aż drgnie jak zakuje.

Jak wasi partrzerzy na wieść o ciąży?
Mój partner ma mieszane uczucia to będzie jego pierwsze myślę że trochę się jednak boi i staram się to zrozumieć , mam juz troje ale z poprzedniego związku.
Mój to najchętniej powiedział by wszystkim i to zaraz😁jak idzie do pracy to przynajmniej jednego SMS-a na godz mam z zapytaniem jak się czuje i czy wszystko ok🤪każe mi jak najwięcej odpoczywać, a jak cos trzeba to on po pracy załatwi😁także bardzo, bardzo się cieszy😉 to jego pierwsze i w rodzinie też😉ja mam już 9-letniego syna😉
 
@Yolandelo to będę czekać na info po wizycie , mnie też aż drgnie jak zakuje.

Jak wasi partrzerzy na wieść o ciąży?
Mój partner ma mieszane uczucia to będzie jego pierwsze myślę że trochę się jednak boi i staram się to zrozumieć , mam juz troje ale z poprzedniego związku.

U mnie podszedł do tego bardzo ostroznie. Zaczekal z cieszeniem az zrobie bete, przyznal sie, ze w glebi duszy jak gadalismy na kamerce i pokazalam mu pozytywny test to niesamowicie sie ucieszyl ale na zewnatrz tego nie okazywal zbytnio 😅 Czeka ze mna na wizyte i chyba bardziej sie nie moze doczekac niz ja. To nasze pierwsze dziecko, partner bardzo marzyl o dziecku, jego piorytet to zalozenie rodziny.
Za to ja dziewczyny na drugi dzien jak poszlam na bete to zlapalo mnie przerazenie, ze nie bede juz niezależna, ze co jesli nie bede umiala pokochac maluszka. No straszne mialam mysli.. ale mialam tak tylko raz. Teraz sie ciesze i najwazniejsze jest dla mnie to zeby bylo wszystko dobrze przez ten okres 9 msc. A pozniej pewnie samo sie ulozy, nie przewidze co bedzie po porodzie.
 
@Yolandelo to będę czekać na info po wizycie , mnie też aż drgnie jak zakuje.

Jak wasi partrzerzy na wieść o ciąży?
Mój partner ma mieszane uczucia to będzie jego pierwsze myślę że trochę się jednak boi i staram się to zrozumieć , mam juz troje ale z poprzedniego związku.
Moj jest wniebowzięty bo to on mnie od dawna namawiał. Ledwo urodziłam poprzednią córkę a on mówi że tęskni za brzuszkiem 🙈 i że nie chce aby mała była jak jedynaczka (12 i 14 lat różnicy od starszych dzieci).
 
reklama
U nas partner cieszy się bardzo ale jednak bardziej chyba się boi, czeka na drugi wynik bety i tak naprawdę to uwierzy jak pójdę do lekarza :) ale u nas starania trwały 2,5roku w tym jedna strata więc narazie jest dużo strachu
 
Do góry