reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć... nie udzielałam się u Was, a jedynie podczytywałam... u mnie to bardzo świeża sprawa... ale potrzebuje chyba wsparcia i odpowiedzi... czy któraś z Was na etapie ciąży 5+4 nie miała jeszcze widocznego zarodka... a sam pęcherzyk :( Lekarz wczoraj powiedział, że zarodek.powinien już być (5+4) i nara... wyszłam.i chciało mi się ryczeć... j
Jak to wyglądało u Was na tym etapie? Czy mam.juz nastawiac się na kolejne poronienie... :(
Hej ja byłam w 5t 2d i był pęcherzyk ciąży z ciałkiem żółtkowym a dwa tyg później zarodek 1.16cm z pięknie bijącym serduszkiem❤️także na spokojnie poczekaj na wizytę u swojego lekarza😁
 
reklama
Masakra wczoraj byłam na USG 9+3 i wszystko super widzialam jak dzidzia się rusza słyszałam serduszko a dzisiaj zaczęło się plamienie już nie różowe takie bardziej pod krew podchodzące coś pomiędzy co doradzicie wzięłam duphostan bo mam i dzisiaj zobaczę co się będzie działo a jutro będę działać
 
Masakra wczoraj byłam na USG 9+3 i wszystko super widzialam jak dzidzia się rusza słyszałam serduszko a dzisiaj zaczęło się plamienie już nie różowe takie bardziej pod krew podchodzące coś pomiędzy co doradzicie wzięłam duphostan bo mam i dzisiaj zobaczę co się będzie działo a jutro będę działać
może jedź do szpitala od razu, niech sprawdzą czy coś się dzieje niedobrego :( oby nie ❤️ trzymam kciuki
 
Masakra wczoraj byłam na USG 9+3 i wszystko super widzialam jak dzidzia się rusza słyszałam serduszko a dzisiaj zaczęło się plamienie już nie różowe takie bardziej pod krew podchodzące coś pomiędzy co doradzicie wzięłam duphostan bo mam i dzisiaj zobaczę co się będzie działo a jutro będę działać
to może oczywiście oznaczać wszystko... ale tez wszystkie znamy mnóstwo historii gdzie okazało sie, że krwawienie nie oznaczało nic dramatycznego. Też bym pomyślała o SORze bo zamęczysz sie psychicznie do jutra...
 
Masakra wczoraj byłam na USG 9+3 i wszystko super widzialam jak dzidzia się rusza słyszałam serduszko a dzisiaj zaczęło się plamienie już nie różowe takie bardziej pod krew podchodzące coś pomiędzy co doradzicie wzięłam duphostan bo mam i dzisiaj zobaczę co się będzie działo a jutro będę działać
Jejku! Nie chcesz do szpitala podjechać?! Zamartwisz się!
 
Hej ja byłam w 5t 2d i był pęcherzyk ciąży z ciałkiem żółtkowym a dwa tyg później zarodek 1.16cm z pięknie bijącym serduszkiem❤️także na spokojnie poczekaj na wizytę u swojego lekarza😁

tyle bym.dala, by usłyszeć to serduszko... I że jest dobrze...

ale malutki, nie znam się ale to może być kwestia godzin :) naprawdę tak jak dziewczyny piszą ten lekarz to jakiś konował bez serca... zobaczysz że będzie ok ❤️❤️

tak... masz rację... tutaj jeden dzień to kamień milowy...
 
Masakra wczoraj byłam na USG 9+3 i wszystko super widzialam jak dzidzia się rusza słyszałam serduszko a dzisiaj zaczęło się plamienie już nie różowe takie bardziej pod krew podchodzące coś pomiędzy co doradzicie wzięłam duphostan bo mam i dzisiaj zobaczę co się będzie działo a jutro będę działać
A nie miałaś może na tej wizycie wczoraj pobieranej cytologii? Ja byłam wczoraj na wizycie (też jestem 9+2) i lekarz powiedział że dobrze że mam świeżą cytologię bo pobieranie wymazu w ciąży powoduje mniejsze lub większe krwawienie i niepotrzebnie stresuje chociaż nie jest to niczym groźnym
 
reklama
Do góry