reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć... nie udzielałam się u Was, a jedynie podczytywałam... u mnie to bardzo świeża sprawa... ale potrzebuje chyba wsparcia i odpowiedzi... czy któraś z Was na etapie ciąży 5+4 nie miała jeszcze widocznego zarodka... a sam pęcherzyk :( Lekarz wczoraj powiedział, że zarodek.powinien już być (5+4) i nara... wyszłam.i chciało mi się ryczeć... j
Jak to wyglądało u Was na tym etapie? Czy mam.juz nastawiac się na kolejne poronienie... :(
A masz 100% pewność że nie miałaś owulacji 3-4 dni później? Na tak wczesnym etapie to ogromna różnica. Ja na pierwszej wizycie byłam w 6+1 i był już i zarodek i bijące serduszko, ale lekarz zanim mnie zbadał powiedział żebym się nie martwiła jeśli nie będzie bo jeśli opóźniła się owulacja to może jeszcze nie być. Ty byłaś jakby 4 dni wcześniej więc bardzo dziwne że Ci tak powiedział
 
reklama
A masz 100% pewność że nie miałaś owulacji 3-4 dni później? Na tak wczesnym etapie to ogromna różnica. Ja na pierwszej wizycie byłam w 6+1 i był już i zarodek i bijące serduszko, ale lekarz zanim mnie zbadał powiedział żebym się nie martwiła jeśli nie będzie bo jeśli opóźniła się owulacja to może jeszcze nie być. Ty byłaś jakby 4 dni wcześniej więc bardzo dziwne że Ci tak powiedział
miałam monitoring owulacji i wg owulacji to było 5+2 ale wg miesiączki 5+4 i lekarz stwierdził, że jego owulacja nie interesuje bo to jest po prostu 6 tydzien i w 6 powinno już być widać zarodek... 🤯 kosmos
 
miałam monitoring owulacji i wg owulacji to było 5+2 ale wg miesiączki 5+4 i lekarz stwierdził, że jego owulacja nie interesuje bo to jest po prostu 6 tydzien i w 6 powinno już być widać zarodek... 🤯 kosmos
Hmm no niby ja nie jestem lekarzem a on tak, ale słysząc co mi mówi lekarz i czytając co piszą pozostałe dziewczyny tutaj to mam tylko jedną radę - zmień lekarza 😅
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️
 
miałam monitoring owulacji i wg owulacji to było 5+2 ale wg miesiączki 5+4 i lekarz stwierdził, że jego owulacja nie interesuje bo to jest po prostu 6 tydzien i w 6 powinno już być widać zarodek... 🤯 kosmos
I znowu, to nie ja jestem lekarzem ale zawsze wszyscy mówią że powinno być serduszko po SKOŃCZONYM 6 tygodniu (a i nie wtedy nie zawsze jest, czasem pojawia się trochę później) a Ty masz 5 skończonych, w trakcie 6
 
I znowu, to nie ja jestem lekarzem ale zawsze wszyscy mówią że powinno być serduszko po SKOŃCZONYM 6 tygodniu (a i nie wtedy nie zawsze jest, czasem pojawia się trochę później) a Ty masz 5 skończonych, w trakcie 6
I znowu, to nie ja jestem lekarzem ale zawsze wszyscy mówią że powinno być serduszko po SKOŃCZONYM 6 tygodniu (a i nie wtedy nie zawsze jest, czasem pojawia się trochę później) a Ty masz 5 skończonych, w trakcie 6
taaak wiem, wszystko niby wiem, ale on mnie po prostu przestraszył bo już miałam wizje kolejnego poronienia... To nie jest mój docelowy lekarz... I już do niego nie wrócę
 
miałam monitoring owulacji i wg owulacji to było 5+2 ale wg miesiączki 5+4 i lekarz stwierdził, że jego owulacja nie interesuje bo to jest po prostu 6 tydzien i w 6 powinno już być widać zarodek... 🤯 kosmos
Jeny jaki palant! Umówił Cię na następna wizytę za pare dni? Masz możliwość pójść do kogoś innego? Wiesz 5+4 zarodka nie ma a w 5+5/6 już jest!
 
Jeny jaki palant! Umówił Cię na następna wizytę za pare dni? Masz możliwość pójść do kogoś innego? Wiesz 5+4 zarodka nie ma a w 5+5/6 już jest!
mam wizytę teraz we wtorek do mojego ginekologa, prywatnie i z dobrym sprzętem i czekam na nią z taką niecierpliwością... to będzie już według owulacji 6+0 a wg miesiączki 6+2
 
mam wizytę teraz we wtorek do mojego ginekologa, prywatnie i z dobrym sprzętem i czekam na nią z taką niecierpliwością... to będzie już według owulacji 6+0 a wg miesiączki 6+2
Życzę ci samych dobrych wieści! I by szybko ten czas zleciał bo wiem jak to czekanie się dłuży!!!! Będę trzymać kciuki za zarodek i może już serduszko 🥰
 
reklama
Hej
Ja byłam co prawda w 5+2 na wizycie przez krwawienie i był tylko pęcherzyk. Teraz czekam do 8.12 jak na szpilach. Ale mam nadzieje, ze będzie dobrze!
 
Do góry