reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja miałam mieć najbliższą wizytę 1.12 i ta jak najbardziej jest aktualna, to wizyta u ginekologa prowadzącego. ALE! Już wcześniej od dawna byłam umówiona na nfz i tak się zastanawiałam czy iść czy odwołać, zwłaszcza że te pierwsze badania krwi mam już za sobą i zrobiłam je prywatnie, ale stwierdziłam że skoro i tak już mam wolne od pracy to pójdę. Więc zostanę rekordzistką jeśli chodzi o natłoczenie wizyt 😂 29.11, 1.12, 29.12 (prenatalne)
1.12 na pewno będę się jeszcze umawiać na kolejną. Standardowo są tak raz w miesiącu więc powinna się pokryć z tymi prenatalnymi, ale jeśli lekarz nie będzie miał nic przeciwko to chciałabym się umówić dopiero na koniec stycznia czyli w moim przypadku już na połówkowe
 
reklama
Ja dzisiaj też mam wizytę około 16 , myślę że jeszcze serduszka może nie być bo to 5+6 ,bynajmniej nie mam żadnych mdłości ani dolegliwości także współczuję wam i życzę zdrówka , w 1 ciąży też zero dolegliwości oprócz braku miesiączki 😀😀
Zazdroszczę :) mnie w ogóle jakieś osłabienie wzięło i się czuje jakbym miała być zaraz chora… choć trochę coś gardło mnie drapie , i apetyt mi odebrało … ja tez dziś jestem 5+6 :) . No i trzymam kciuki za wizytę , by było wszystko okej :)
 
Ja już po wizycie, chyba znalazłam moją panią doktor, która jest absolutnie wspaniała. Jest pęcherzyk i zarodek coś tam jej zaczynało mrugać jakby przepływ, ale jeszcze dzisiaj za wcześnie na uchwycenie serduszka na doplerze, bo ciąża wychodzi o kilka dni młodsza. Wg kalendarza mam 6+2 a wg USG jej wyszło 5+4. Mówi że na chwilę obecną wszystko wygląda dobrze. Mam kolejną wizytę za tydzień i mówi że wtedy już na pewno będzie ♥️ Dostałam heparynę i w sumie z jej powodu do niej o tydz wcześniej poszłam. Niby jest dobrze ale znów tydzień niepokoju. No ale tak już będzie raczej do porodu 😵‍💫 Dostałam cały pakiet badań które muszę zrobić i wyniki już przynieść na następną wizytę czyli te drogie badania mnie teraz czekają.
 
Ja już po wizycie, chyba znalazłam moją panią doktor, która jest absolutnie wspaniała. Jest pęcherzyk i zarodek coś tam jej zaczynało mrugać jakby przepływ, ale jeszcze dzisiaj za wcześnie na uchwycenie serduszka na doplerze, bo ciąża wychodzi o kilka dni młodsza. Wg kalendarza mam 6+2 a wg USG jej wyszło 5+4. Mówi że na chwilę obecną wszystko wygląda dobrze. Mam kolejną wizytę za tydzień i mówi że wtedy już na pewno będzie ♥️ Dostałam heparynę i w sumie z jej powodu do niej o tydz wcześniej poszłam. Niby jest dobrze ale znów tydzień niepokoju. No ale tak już będzie raczej do porodu 😵‍💫 Dostałam cały pakiet badań które muszę zrobić i wyniki już przynieść na następną wizytę czyli te drogie badania mnie teraz czekają.
Super ! Na takie wieści czekałam ! Gratulacje ❤️
 
Ja już po wizycie, chyba znalazłam moją panią doktor, która jest absolutnie wspaniała. Jest pęcherzyk i zarodek coś tam jej zaczynało mrugać jakby przepływ, ale jeszcze dzisiaj za wcześnie na uchwycenie serduszka na doplerze, bo ciąża wychodzi o kilka dni młodsza. Wg kalendarza mam 6+2 a wg USG jej wyszło 5+4. Mówi że na chwilę obecną wszystko wygląda dobrze. Mam kolejną wizytę za tydzień i mówi że wtedy już na pewno będzie ♥️ Dostałam heparynę i w sumie z jej powodu do niej o tydz wcześniej poszłam. Niby jest dobrze ale znów tydzień niepokoju. No ale tak już będzie raczej do porodu 😵‍💫 Dostałam cały pakiet badań które muszę zrobić i wyniki już przynieść na następną wizytę czyli te drogie badania mnie teraz czekają.
mnie te badania troszkę teraz ominęły bo robiłam je w lipcu więc większość już mam, dzisiaj nawet ok ale na śniadanie zjadłam 2pomodory i 5 kromek ze smalcem i cebulką i do teraz czuję tą cebulę 😅 ale mdłości powoli tfu tfu chyba odpuszczają bo mniej mnie męczą od wczoraj :)
Cieszę się z Waszych szczęśliwych wizyt i czekam na kolejne takie relacje 😍
 
reklama
Jak ja się cieszę że u Was tak pięknie idą te wizyty 🥰
Nie ukrywam że jest mi też strasznie ciężko czekać prawie 2 tygodnie na pierwszą wizytę. Chciałabym już mieć to za sobą 😀

Do tego wszystkiego młody daje mi w kość bo włączyła mu się mamoza i chciałby być ciągnę noszony, tulonu i tylko ja mogę go ululac do snu. A nie ukrywam że te 10kg do noszenia jest ostatnio cięższe 🤣
 
Do góry