reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

U nas 9.7 kg a wysiadam. Ostatnio miałam myśl, że ciężko będzie mi ją odkładać do łóżeczka jak brzuszek będzie większy
U mnie póki co siły dopisują. Jeszcze do niedawna nosiłam w nosidle Młoda. Latem nawet po górach. Ale staram się nie szarżować. I namawiam Gada małego żeby na 4pietro wchodziła na nogach. Co piętro przystanek regeneracyjny i dyskusje 😂
 
reklama
Ja mam 26 i nie mam pewności ale wydaje mi się że @Yolandelo pisała że tyle samo. Wydaje mi się że to nie jest wcale jakoś mało zwłaszcza na pierwsze dziecko ale patrząc na średni wiek tutaj to rzeczywiście jest 🤣 Kojarzy mi się że ktoś jeszcze pisał że 23, ale nie pamiętam kto i reszta chyba starsza. Jak będzie ta prywatna grupa to musimy zrobić tabelkę o której pisała jedna dziewczyna w której będzie też wiek bo też jestem ciekawa 😅
Taaak, ja mam 26, jak urodze to juz 27. Ja bardzo chcialam przed 30 no i sie udalo 😂
 
reklama
Jestem wreszcie w domku, jutro będę dzwonić jak oni tego dokonali że mnie źle zapisali - szok dziewczyny, bo numer jest specjalny do zapisów tylko do tego mojego lekarza 🤦‍♀️ emocje mi troszkę już opadly, syn kupił mi hotdoga bo już byłam tak głodna że masakra :) jedyny plus z tej wizyty bez USG -lekarz super miły, bardzo ale to bardzo pozytywny rozładował mi wszystkie emocje i dostałam wszystkie możliwe skierowania łącznie na prenatalne
 
Do góry