reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Jak ja się cieszę że u Was tak pięknie idą te wizyty 🥰
Nie ukrywam że jest mi też strasznie ciężko czekać prawie 2 tygodnie na pierwszą wizytę. Chciałabym już mieć to za sobą 😀

Do tego wszystkiego młody daje mi w kość bo włączyła mu się mamoza i chciałby być ciągnę noszony, tulonu i tylko ja mogę go ululac do snu. A nie ukrywam że te 10kg do noszenia jest ostatnio cięższe
Jedziemy na tym samym wózku u mnie wizyta za prawie 2tyg bo 11.12
Doczekamy sie 💪

Mija Młoda na 15kg 🤦
 
Gratuluje i czekamy na kolejne same dobre wiesci ❤️ Ja dzisiaj dla ludzkosci zrobilam tylko pranie .. nie wiem co z obiadem, chętnych brak 😂
 
Tragedia:( ktoś mnie źle zapisał i nie ma mojego lekarza, opiznienie ogromne i do tego wizyta bez USG:( dobrze że chociaż miły lekarz ale ***** się dowiedziałam, wkurzyłam się i czekam w Medicoverze na USG bo ja dzisiaj już chce zobaczyć czy wszystko jest okej, dobrze że był termin na 14 bo aż mi się płakać chciało..
 
Ja dzisiaj też mam wizytę około 16 , myślę że jeszcze serduszka może nie być bo to 5+6 ,bynajmniej nie mam żadnych mdłości ani dolegliwości także współczuję wam i życzę zdrówka , w 1 ciąży też zero dolegliwości oprócz braku miesiączki 😀😀
No jestem ciekawa jak bedzie u Ciebie , bo ja mam w czwartek i też wtedy 5+6 😉
 
Jedziemy na tym samym wózku u mnie wizyta za prawie 2tyg bo 11.12
Doczekamy sie 💪

Mija Młoda na 15kg 🤦
Dosłownie na tym samym bo wizyte mam tego samego dnia.

Mój ma dopiero 8 miesięcy i taka wagę. Aż się boje co będzie dalej xD


Tragedia:( ktoś mnie źle zapisał i nie ma mojego lekarza, opiznienie ogromne i do tego wizyta bez USG:( dobrze że chociaż miły lekarz ale ***** się dowiedziałam, wkurzyłam się i czekam w Medicoverze na USG bo ja dzisiaj już chce zobaczyć czy wszystko jest okej, dobrze że był termin na 14 bo aż mi się płakać chciało..
Współczuję stresu :(
 
Już jestem po USG jest serduszko mamy 6+2❤️ i jak to doktor powiedział nie ma się do czego przyczepić bardzo się cieszę już będę spokojniej spać 🥰
No to po takim wstępie super wieści!!! Gratki wielkie! Wspaniałe wieści.
Ja już po wizycie, chyba znalazłam moją panią doktor, która jest absolutnie wspaniała. Jest pęcherzyk i zarodek coś tam jej zaczynało mrugać jakby przepływ, ale jeszcze dzisiaj za wcześnie na uchwycenie serduszka na doplerze, bo ciąża wychodzi o kilka dni młodsza. Wg kalendarza mam 6+2 a wg USG jej wyszło 5+4. Mówi że na chwilę obecną wszystko wygląda dobrze. Mam kolejną wizytę za tydzień i mówi że wtedy już na pewno będzie ♥️ Dostałam heparynę i w sumie z jej powodu do niej o tydz wcześniej poszłam. Niby jest dobrze ale znów tydzień niepokoju. No ale tak już będzie raczej do porodu 😵‍💫 Dostałam cały pakiet badań które muszę zrobić i wyniki już przynieść na następną wizytę czyli te drogie badania mnie teraz czekają.
Wspaniale! ! Teraz tylko dotrwać do następnej wizyty😘
 
reklama
Do góry