reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć, dziewczyny. Podczytuję was za krzaków już przez tydzień. Widzę, że tworzycie prywatną grupę wiec chyba czas w końcu się przywitać. Mam 38 lat, to moja pierwsza ciąża. Staramy się z mężem od początku roku. We wrześniu byłam u ginekologa z powodu cyklu bezowulacyjnego i babka powiedziała, że jeżeli do tej pory nam się nie udało, to w naszym wieku tracimy czas i skierowała do kliniki leczenia niepłodności. A w następnym cyklu zobaczyłam dwie kreski. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że się udało i ciągle mam strach, że coś pójdzie nie tak. Jeszcze nie wiem kiedy wizyta. Na razie zrobiłam tylko przyrost bety i progesteron. Według moich wyliczeń dzisiaj jestem 5+3.
Witaj moja rówieśniczko ♥️
Ja na pierwszą wizytę idę w 6+2 ale tylko dlatego że muszę mieć receptę na heparynę. Normalnie wybrałabym się tydz później czyli 7+2 wtedy już na pewno jest widoczne serduszko. 🙂
 
reklama
Cześć, dziewczyny. Podczytuję was za krzaków już przez tydzień. Widzę, że tworzycie prywatną grupę wiec chyba czas w końcu się przywitać. Mam 38 lat, to moja pierwsza ciąża. Staramy się z mężem od początku roku. We wrześniu byłam u ginekologa z powodu cyklu bezowulacyjnego i babka powiedziała, że jeżeli do tej pory nam się nie udało, to w naszym wieku tracimy czas i skierowała do kliniki leczenia niepłodności. A w następnym cyklu zobaczyłam dwie kreski. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że się udało i ciągle mam strach, że coś pójdzie nie tak. Jeszcze nie wiem kiedy wizyta. Na razie zrobiłam tylko przyrost bety i progesteron. Według moich wyliczeń dzisiaj jestem 5+3.
Witaj 😊 ja dzis 5+2 wiec jesteśmy blisko 😉
 
No słowo się rzekło, bo już grupę prywatną utworzyłyscie ale ja też uważam że ten wątek prywatny jest strasznie szybko. Te dziewczyny z końcówki miesiąca może nawet jeszcze nie wiedzą o ciąży albo dopiero czekają na potwierdzenie ciąży. Mnie też to zamknięcie wątku trochę przymusiło żeby tu do was napisać mimo że chciałam z tym czekać do pierwszej wizyty. No ale najwyższej będę pisać do admina żeby mnie usuwał z wątku prywatnego, bo już to przerabiałam 🤷
 
No słowo się rzekło, bo już grupę prywatną utworzyłyscie ale ja też uważam że ten wątek prywatny jest strasznie szybko. Te dziewczyny z końcówki miesiąca może nawet jeszcze nie wiedzą o ciąży albo dopiero czekają na potwierdzenie ciąży. Mnie też to zamknięcie wątku trochę przymusiło żeby tu do was napisać mimo że chciałam z tym czekać do pierwszej wizyty. No ale najwyższej będę pisać do admina żeby mnie usuwał z wątku prywatnego, bo już to przerabiałam 🤷
Można dołączyć w dowolnym momencie. Za miesiąc, 2 czy pół roku
 
Słuchajcie dziewczyny , to ze będzie już myśle od poniedziałku grupa prywatna , nie oznacza , ze mamy nie będą mogły już dołączyć . Owszem , będą mogły w dowolnym czasie , różnica będzie tylko taka , ze nikt z zewnątrz nie będzie już widział o czym piszemy , mamy chętne do dołączenia wystarczy ze klikną w link który będzie widniał tutaj na tym forum , pojawi się wtedy powiadomienie ze ta osoba chce dołączyć do grupy i wtedy moderatorki je będę akceptować :) jeśli okaże sie , ze niestety ale któraś z Nas będzie musiała odejść z grupy i bedzie chciała by ją usunąć - tak tez zrobimy ❤️
 
No słowo się rzekło, bo już grupę prywatną utworzyłyscie ale ja też uważam że ten wątek prywatny jest strasznie szybko. Te dziewczyny z końcówki miesiąca może nawet jeszcze nie wiedzą o ciąży albo dopiero czekają na potwierdzenie ciąży. Mnie też to zamknięcie wątku trochę przymusiło żeby tu do was napisać mimo że chciałam z tym czekać do pierwszej wizyty. No ale najwyższej będę pisać do admina żeby mnie usuwał z wątku prywatnego, bo już to przerabiałam 🤷
Myślę że tej grupy nie zostawimy samej sobie. Będziemy tu też zaglądać i zapraszać dziewczyny do wątku zamkniętego.
Zauważyłam że większość grup przechodziła na prywatny jak następny miesiąc mamusiek się tworzył, a za chwile pewnie jakaś odwazna mama utworzy sierpniowe mamy!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny popsuło mi się forum. Ledwo odnalazłam gdzie się pisze. Tyle na drukowalam dziś i nic mi się nie dodało. Mam nadzieję że się naprawi bo tak to nie da się ani czytać anie pisać.
 
reklama
O mam tak....
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-11-26-11-06-03-497_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-26-11-06-03-497_com.android.chrome.jpg
    305,2 KB · Wyświetleń: 55
Do góry