reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Myślę że tej grupy nie zostawimy samej sobie. Będziemy tu też zaglądać i zapraszać dziewczyny do wątku zamkniętego.
Zauważyłam że większość grup przechodziła na prywatny jak następny miesiąc mamusiek się tworzył, a za chwile pewnie jakaś odwazna mama utworzy sierpniowe mamy!
Tez tak miałam chwile temu 🙈 sierpniowe mamy są już od 2 dni chyba utworzone 😊
 
Chwile mnie nie było a tu już tyle postów. Chciałabym się zgłosić do grupy prywatnej. I proszę o pokierowanie co, gdzie i jak mam napisać. Bo ja jestem technologiczne zero, a jeszcze muszę nadrobić 30stron forum.
U mnie bez zmian dziś 6plus4. Czekam na wizytę z utęsknieniem. Ale wiem że jest dobrze.
 
a to tak zazwyczaj jest 🤪 ostatnio dziewczyny po miesiącu na marcowkach przechodziły na prywatny wątek. Trochę względnie szybko niektóre czekają na wizyty aby było serduszko ❤️
Myśle , ze nie jest to aż tak wcześnie..bo już wątek sierpniowe mamy jest utworzony 😊 a każda nowa mama będzie mogła dołączyć do Nas w każdej chwili :)
 
Hej czy tylko ja nie patrzę na to co można a czego nie I jem i piję to na co mam ochotę? 🙈 mój gin jest z tych lajtowych i wydaje mi się zdrowo podchodzacy do różnych rzeczy. W poprzedniej ciąży sama zapytałam chyba o zielona herbatę bo czytałam że nie można a on do mnie czy piję wiadrami taką herbatę? 😅
Ja już na nogach, wjechała kawa u mnie gwarno dziś w domu bo śpi dziewczyna syna w innym pokoju oraz koleżanka córki wszyscy byli wczoraj na jarmarku w Bydgoszczy 🥰
A z jakiej dzielnicy Bydgoszczy jesteś? Ja co prawda z Gdańska ale w Bydgoszczy bardzo często w bywam w okolicach Błonie/gorzyskowo 😁
 
Ja mam podobne podejście. Całkowicie zrezygnowałam z alkoholu, surowego mięsa i serów pleśniowych, a poza tym wszystko jem i piję. Kawę max 2 dziennie, a co do takich rzeczy jak np wiele przypraw - tymianek, rozmaryn, cynamon, kukrkuma to nie jem przecież tego łyżeczkami więc wychodzę z założenia że takie ilości jak dotychczas to nie zaszkodzą.
Ja to samo.
Chociaż jakis czas temu zjadłam bardzo mocno nasączone ciasto alkoholem 🤦‍♂️ Teściowa ciasto zrobiła. Zjadłam zadowolona. A wieczorem mnie olśniło 🤦‍♂️
Cóż... Wyrzuty sumienia miałam, ale co się stało to się nie odstanie.
Dopytalam teściowej czym nasaczyla bo takie dobre (jeszcze nie wiedzą że jestem w ciąży) żeby wiedzieć czy bardzo dużo tego było. I na szczęście wino z sokiem więc chociaż trochę mniej alko niż początkowo myślałam.
Od trzech lat prawie zero alko to mi się wydawało że to mocne było 😂
Ale i tak zła na siebie byłam
 
Ja to samo.
Chociaż jakis czas temu zjadłam bardzo mocno nasączone ciasto alkoholem 🤦‍♂️ Teściowa ciasto zrobiła. Zjadłam zadowolona. A wieczorem mnie olśniło 🤦‍♂️
Cóż... Wyrzuty sumienia miałam, ale co się stało to się nie odstanie.
Dopytalam teściowej czym nasaczyla bo takie dobre (jeszcze nie wiedzą że jestem w ciąży) żeby wiedzieć czy bardzo dużo tego było. I na szczęście wino z sokiem więc chociaż trochę mniej alko niż początkowo myślałam.
Od trzech lat prawie zero alko to mi się wydawało że to mocne było 😂
Ale i tak zła na siebie byłam
Nie przejmuj się :) nikt nie wie od pierwszego dnia że jest w ciąży i robi gorsze rzeczy 😁
 
Też raczej nic dodatkowego nie będę robić bo to nic nie zmieni poza stresem a tego mam odpowiednio dużo obecnie.
Co do witamim też mam mutację więc muszę metylowany folian. I tu przyznam że nie wiem czy lekarz mi dobrze zalecił. Do tej pory w każdym przypadku brałam Pregnę Start na początku. A teraz lekarz mi kazał Pregnę odstawić i brać foliana z Pueria, metolowana Wit B i Wit D w 4000 j. Nie wiem czy to dobrze, bo Pregna ma więcej witamin i mi się to dziwne wydaje, że z nią kazała się jeszcze wstrzymać. We wtorek będę u innego lekarza zobaczę co mi zaleci zażywać.
Ja biore pueria i jest to jeden z lepszych preparatow. Wszystko metylowane :)
 
reklama
Do góry