reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć dziewczyny :) chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję że wytrwam tu z Wami do lipca. Czytam ten wątek od początku jego powstania, ale dopiero teraz propozycja utworzenia prywatnej grupy zmotywowała mnie do napisania. Dużo mi pomogło czytanie tego forum, bo dla mnie to wszystko jest na razie kompletnie nowe. Mam 30 lat, to moja pierwsza ciąża. Dziś według kalkulatora u mnie 8+0, byłam już na wizycie i widziałam serduszko :) termin porodu wyznaczony na 9 lipca.
 
reklama
Dzień dobry 🙂
Dziś będę odpoczywać, bo zauważyłam delikatne plamienie na papierze.
Ja zwariuje do tego czwartku i chyba jutro wybiorę się na ta betę. 🤦🏻‍♀️
Jutro praca do 17, a wiec w domu będę ok 18.
Mój coraz bardziej naciska żebym szybciej na zwolnienie poszła.
Co do tp, to córka miała się urodzić 31.07, a urodziła się 14.08, a syn miał się urodzić 21.07, a urodził się 02.08.
Dlatego jak nie będę miała cc, to jestem gotowa psychicznie, ze raczej te tez dłużej posiedzi. 😅
 
Dzień dobry 🙂
Dziś będę odpoczywać, bo zauważyłam delikatne plamienie na papierze.
Ja zwariuje do tego czwartku i chyba jutro wybiorę się na ta betę. 🤦🏻‍♀️
Jutro praca do 17, a wiec w domu będę ok 18.
Mój coraz bardziej naciska żebym szybciej na zwolnienie poszła.
Co do tp, to córka miała się urodzić 31.07, a urodziła się 14.08, a syn miał się urodzić 21.07, a urodził się 02.08.
Dlatego jak nie będę miała cc, to jestem gotowa psychicznie, ze raczej te tez dłużej posiedzi. 😅
Odpoczywaj , może progesteron masz niższy stad plamienie :( Mój syn tez się miał urodzic 21.09 a mialam wywoływany i urodziłam 29.09 🙈
 
Też biorę pueria tak jak w poprzedniej ciąży i jestem zadowolona :)

Co do grupy sierpniowej to wiecie.. terminy porodów nie są sztywne więc będą pewnie się zmieniać. Ja się nie zdziwię jak mi wejdzie na sierpień.. ale i tak Was nie porzucę 🤣
Dokładnie. Ja za to 4.07, więc mogę urodzić równie dobrze pod koniec czerwca, może na dzień ojca 😅
 
Odpoczywaj , może progesteron masz niższy stad plamienie :( Mój syn tez się miał urodzic 21.09 a mialam wywoływany i urodziłam 29.09 🙈

W środę z rana mam endokrynologa wiec przy okazji porobię badania z krwi.
Moje dzieci na fakt wywoływania same zaczęły akcje, bo w ciąży z córka leżałam kilka dni na patologi i w niedziele miałam miec wywoływany z rana, a skurcze zaczęły się w sobotę i w nocy w niedziele urodziłam😅
Z synem na patologie trafiłam w czwartek, a w piątek z rana miał być wywoływany i obudził mnie po 5 rano skurcz zaraz po nim odejście wód, tylko niestety skończyło się nagła cc.
 
Ja ostatnio miałam termin na 8.05 a urodziłam 13 maja w piątek 😃 teraz mam termin na 7.07 więc może powtórka tylko w lipcu 13 w sobotę wypada :D
 
Dzień dobry 🙂
Dziś będę odpoczywać, bo zauważyłam delikatne plamienie na papierze.
Ja zwariuje do tego czwartku i chyba jutro wybiorę się na ta betę. 🤦🏻‍♀️
Jutro praca do 17, a wiec w domu będę ok 18.
Mój coraz bardziej naciska żebym szybciej na zwolnienie poszła.
Co do tp, to córka miała się urodzić 31.07, a urodziła się 14.08, a syn miał się urodzić 21.07, a urodził się 02.08.
Dlatego jak nie będę miała cc, to jestem gotowa psychicznie, ze raczej te tez dłużej posiedzi. 😅
O tak, też każde przenosilam 😉 najstarszy miał być 24.06 jest 8.07 cora 1.11 jest 10.11 a synek 28.02 jest 6.03 więc jak nic po drodze nieć wypadnie to na bank też to dzieciątko przenoszę ale nadal powinnam być lipcowa😀

Co do prenatalnych ja mam czas między 24.12-13.01 a pierwsza wizyta dopiero w grudniu więc nie będę miała za dużo czasu na umowie wizyty o ile będą wolne terminy. Chce zrobic bo lata nie te ale tylko pappa. Liczę że będzie wszystko ok.
 
reklama
Do góry