reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Pomysł git. My na starszych grupach miałyśmy po prostu na pierwszej str tabelkę z nickami, data porodu, płeć jak już było wiadomo, rodzeństwo,najwazniejsze badania (prenatalne) osobno w innym poście daty wizyt i same w tych tabelkach mogłyśmy wpisywać zmiany. Nie mam pojęcia jak to było możliwe 😀
Wątki kulinarne jak dla mnie miłe widziane 😉 bo ja noga w kuchni to może się czego nauczę!
My pierwsza wizyta 2.12 potem 7.12 termin 11-15 lipiec zobaczymy co na USG wyjdzie 😉

My jeździmy razem na badania ( jak ma możliwość) ale nie wchodzi do gabinetu. On jakoś nie czuje potrzeby.
Ogarniemy temat :) kulinarny wątek tez będzie jak chcecie :) ja na początek zrobie nick i datę porodu a później wiadomo płeć i co jeszcze będziecie chciały to będziemy dopisywać 🥰🥰
 
Hej ja również chętnie dołączę do grupy prywatnej. Nic się nie odzywałam, ale to dlatego że cały czas czuje się na maksa osłabiona i mnie mdli, nawet podczas głupiego przeglądania telefonu. :/
W środę mam drugą wizyte będzie wtedy równo 8+0, trochę się stresuję, bo to moja pierwsza ciąża.
A w sumie Dziewczyny czy wy na takie wizyty potwierdzające zarodek i serduszko szłyście z waszymi partneram?
Ja na pierwszej na której było serduszko byłam sama, teraz na drugą idziemy już razem. Mąż będzie ze mną chodzić jak nie będzie mu kolidować z pracą
 
Mam pytanie do Was - też tak zużywanie dużo wkładek? W sumie w poprzedniej ciąży już nawet nie pamiętam jak to było.
Nie używam wcale nigdy (chyba że na końcówkę okresu) bo tak naprawdę wkładki higieniczne wcale higieniczne nie są i powodują tylko że śluzu jest więcej. Ginekolodzy generalnie ich odradzają chociaż pewnie nie wszyscy
 
A ja u siebie nigdy nie mialam a pojawily mi się rozstępy w pachwinach :o a tak mnie ciagnie czesto .. to juz czuje co bedzie pozniej 😂
 
Dziewczyny ja dziś głównej moderatorce forum wysłałam listę chętnych dziewczyn która chce dołączyć do priv ona odesłała mi wiadomośc ze do poniedziałku powinna grupa prywatna działać :) wiec jak już będzie to dam Wam znać i sobie tam przejdziemy . Jeśli jakaś osoba której nie ma na liście będzie chciała dojść , to będzie mogła wysłać zapytanie o dołączenie do grupy wtedy ją zaakceptuje :)

Chciałabym na prywatnej grupie stworzyć dwa osobne wątki :
1 .terminy wizyt
2 . Terminy porodu

Bardzo proszę o przesyłanie tutaj wiadomości z terminami waszych wizyt , ja to później wszystko uporządkuje i wstawię na grupę zamknięta , wtedy każdy będzie mógł sobie wzajemnie w danym dniu kibicować ❤️ chyba , ze nie chcecie czegoś takiego to nie musimy tego robić :) to tylko propozycja

No a odnośnie terminu porodu myśle, ze również ,jak już będzie każdy po pierwszej wizycie wiedział z usg jaki termin wychodzi ,to wtedy będę tez wpisywać :)

❤️❤️❤️🤰🤰🤰
Najbliższa wizyta 1.12
Termin 4.07 - potwierdzony na wizycie 9.11 na której było serduszko
 
Jak już przebrnęłam przez wszystkie wasze wiadomości to sama coś napisze 😉 co do
Objawów to u mnie mdłości lekko odpuściły są mniej odczuwalne ale nie zniknęły. Z tym zimnem to tez mnie dopadło, ciepłe skarpety, sweter to podstawa 🤣

W czwartek byłam u mojego gin, serduszko pięknie biło z usg wychodzi troszkę młodsza ciąża bo 23 listopad 7+1 a z OM wychodziło w ten dzień 8+0.
Następna wizyta 14.12.

Powiedzcie mi czy jesteście już umówione na prenatalne bo moja położna kazała mi się już umówić wizytę mam na 21.12. Będzie z usg 11+1 a z OM 12+0

Termin porodu z OM 5.07
Z usg 10.07
 
reklama
Jak już przebrnęłam przez wszystkie wasze wiadomości to sama coś napisze 😉 co do
Objawów to u mnie mdłości lekko odpuściły są mniej odczuwalne ale nie zniknęły. Z tym zimnem to tez mnie dopadło, ciepłe skarpety, sweter to podstawa 🤣

W czwartek byłam u mojego gin, serduszko pięknie biło z usg wychodzi troszkę młodsza ciąża bo 23 listopad 7+1 a z OM wychodziło w ten dzień 8+0.
Następna wizyta 14.12.

Powiedzcie mi czy jesteście już umówione na prenatalne bo moja położna kazała mi się już umówić wizytę mam na 21.12. Będzie z usg 11+1 a z OM 12+0

Termin porodu z OM 5.07
Z usg 10.07
Ja się będę umawiać 15 grudnia na wizycie to będzie 11tc więc prenatalne będą szybko.
Robicie też te dodatkowe badania typu pappa nifty itp? Ja chyba nie będę tego robić, po co sobie jeszcze stresu dokładać 2x nie miałam to teraz też się obejdzie ale zobaczę co mi lekarka na to powie bo teraz wiek też inny :)
Dziewczyny kończą mi się witaminy i sama nie wiem czy dalej kupować to samo czy coś sobie zmienić.. co bierzecie? Może któraś suplementuje własną mieszankę? Polećcie coś tylko ja potrzebuję metylowany kwas bo mam mutacje..
 
Do góry