reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Jest limit kofeiny na dobe dla ciężarnych - 200/300mg.

Ja zeszłam z 5 do 2 na dzień 😁
Dokładnie tak, ale w ten limit trzeba wliczyć też herbatkę :) Ja na razie zrezygnowałam z kawy, bo herbatkę popijam, ale dziś tak mi się chce spać,że nie wiem czy sobie kawki nie wypiję 😅

Widzę, że piszecie o dolegliwościach. Ja tez wczoraj miałam taką gulę, było mi niedobrze na myśl o jedzeniu a wieczorem byłam tak głodna, że szok. Dziś też po obiedzie nie czułam, że się najadłam. Załamka 🥲 Mam nadwagę, więc mnie to martwi. Nie jem słodyczy itd i nie wiem jak robić, żeby za dużo nie przytyć, bo w ostatnim trymestrze będę się toczyć 😅 W dodatku córka chora, więc teraz siedzimy już trzeci tydzień w domu, mało ruchu, masakra :p
 
reklama
Pranie tez muszę zrobić i zabieram się za sprzątanie.
Do córki zaraz koleżanka przyjdzie.
Hmm, ja zaczynam się zastanawiać nad wizyta w czwartek. Powinno być już serduszko i kusi mnie zrobienie bety żeby zobaczyć, czy na pewno jest ta ciąża. 🙈
Co z tego, ze jedna beta potwierdziła wczesna ciąże, 8 testów tez..sama sobie stresu dostarczam, Eh.
 
No właśnie mi ginekolog mówił że roibosa w ciąży nie wolno pić. Ja go nie lubię więc nie drążyłam tematu dlaczego.
Hmmm, nie piję jej dużo, czasem nawet niecodziennie, ale w internecie nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Wręcz przeciwnie, jest zalecana. Tym bardziej, że nawet niemowlaki mogą ją pić. Jak ktoś wie dlaczego i czy faktycznie tak jest, że nie można, to chętnie się dowiem ;)
 
Pranie tez muszę zrobić i zabieram się za sprzątanie.
Do córki zaraz koleżanka przyjdzie.
Hmm, ja zaczynam się zastanawiać nad wizyta w czwartek. Powinno być już serduszko i kusi mnie zrobienie bety żeby zobaczyć, czy na pewno jest ta ciąża. 🙈
Co z tego, ze jedna beta potwierdziła wczesna ciąże, 8 testów tez..sama sobie stresu dostarczam, Eh.
A który masz tydzień w czwartek ? Ja chyba tez osiwieje do 4.12 dopiero , zrobiłam będę tylko dwa razy w 4 tc i już raczej nie będę badać bo jeszcze większy stres..🙈
 
Hmmm, nie piję jej dużo, czasem nawet niecodziennie, ale w internecie nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Wręcz przeciwnie, jest zalecana. Tym bardziej, że nawet niemowlaki mogą ją pić. Jak ktoś wie dlaczego i czy faktycznie tak jest, że nie można, to chętnie się dowiem ;)
Jak nie zapomnę o tym to zapytam we wtorek ginekologa. Ale tym razem pójdę do zupełnie innego lekarza więc może mieć inne zdanie na ten temat. Ja jedyne co wyczytałam teraz w google ma szybko to że ma teinę, no ale w sumie każda herbata ją ma. Ale wiecie wiadomo że nie można dać się zwariować. Od jednej herbaty czy tej z hibiskusem czy czegokolwiek nic się nie stanie. Gorzej jakby się to piło litrami przez cały czas.
 
Wiecie co aż serio z ciekawości zapytam o tego roibosa, bo rzeczywiście w internecie pisze że jest bezpieczna. A ja w sierpniu na wizycie jedyne bany jakie dostałam to na alkohol nadmiar kofeiny w kawie i tego roibosa. Ani kawy ani tego roibosa nie piję, więc nie drążyłam tematu. A teraz mnie to aż zainteresowało skąd takie zupełnie inne zalecenia tej mojej lekarki. 🤔
 
reklama
Do góry