reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
No ja tez właśnie wybieram się 6+5 hehe o kurczę to niezle , dopiero jak zobaczysz serduszko to Ci ulży 😘 a ile masz lat i ile dzieciaków na pokładzie ? :)

Młoda jestem, bo jeszcze 26.
Mam córkę i synka. ☺️
Byłaś już na wizycie ? U mnie też wychodzi 6+5 w czwartek

Byłam, ale w 4tc i lekarz nic nie zobaczył. Powiedział, ze tak wczesna ciąże wykryje, albo beta, albo testy i tak się stało.
Będzie to druga wizyta i już powinno być serducho.
Stres mam i chce już czwartek żeby mieć głowę spokojna.
 
Jakieś nudności też ale do zniesienia, w pierwszej ciąży była masakra, na spaghetti miałam cały czas odruch wymiotny
a u nas jutro będzie właśnie spagetti na obiad bo chodzi za mną od wczoraj, mam nadzieję że wejdzie bez problemu jak cała reszta żarełka w tej ciąży 😝
W poprzednich na początku wszystko praktycznie ( łacznie z wodą ) bardzo często lądowało w toalecie...🤢ciężko było
 
Planujecie jeszcze dzieci?
Mój by chciał jeszcze jedno i różnice 1-2 lat z tym co w brzuchu jest, ale ja raczej jestem już na nie.
Teraz się zdecydowaliśmy, bo to taki najlepszy czas dla Nas, a tym bardziej, ze planujemy z dziećmi się przeprowadzić do uk, a ja chciałam mieć jeszcze ciąże i poród w pl.
 
Planujecie jeszcze dzieci?
Mój by chciał jeszcze jedno i różnice 1-2 lat z tym co w brzuchu jest, ale ja raczej jestem już na nie.
Teraz się zdecydowaliśmy, bo to taki najlepszy czas dla Nas, a tym bardziej, ze planujemy z dziećmi się przeprowadzić do uk, a ja chciałam mieć jeszcze ciąże i poród w pl.
Ja już więcej nie planuję, jestem już za stara 38 lat to już ostatni dzwonek więc nawet jakbym chciała więcej nie zaryzykuję kolejny raz. Po dwóch poronieniach o ile mi się uda mieć to drugie to już mówię fabryka zamknięta. Jeszcze teraz ta heparyna mnie skutecznie zniechęci do kolejnej ciąży. My chcieliśmy żeby córka miała rodzeństwo i dwójka nam wystarczy. Ale oczywiście różnie może być, bo nie wszystko da się w życiu zaplanować 🙂
 
Ostatnia edycja:
Planujecie jeszcze dzieci?
Mój by chciał jeszcze jedno i różnice 1-2 lat z tym co w brzuchu jest, ale ja raczej jestem już na nie.
Teraz się zdecydowaliśmy, bo to taki najlepszy czas dla Nas, a tym bardziej, ze planujemy z dziećmi się przeprowadzić do uk, a ja chciałam mieć jeszcze ciąże i poród w pl.
Ja mam 31 lat synka 15 ms i zawsze chcieliśmy miec 2 No może mąż nawet 3 dzieci , ale raczej jak będzie wszystko okej to ta ciaza i koniec :) fajnie by było jakby teraz była dziewczynka 😁 choć zawsze pierwszego chcialam synka i mam , ale tak na prawdę to byle było zdrowe.. czas pokaże co z tego wszystkiego wyjdzie , narazie to w ogóle się nie nakręcam , byle do 4.12 🙈
 
Dzień dobry Dziewczynki ! 😘
Jak się macie dziś o poranku ?

Nazbierałam już dość fajna grupkę dziewczyn które chcą dołączyć do prywatnej grupy , dziś postaram się napisać do głównej moderatorki o jej utworzenie , bardzo prosze o podawanie nickow osob które chcą się dopisać :) . Proszę sprawdź czy Twój nick jest poprawnie napisany :

@Kasia.dobry
@annamaria321
@Naataaliaa
@Mika88
@pinnacce
@Fralex
@Kitsune
@beaunuage
@Paula94
@zolinka_
@Kinga1013
@PierwszaFasolka2020
@Lena049
@NevkaM
@Aurorah
@MatkaJoanna
@Ifi25
@kavangah
@Megi^^
@Inka.85
@MatkaWariatka37
@lolipop23
@Yolandelo

Ps. Proszę także o wybór jeszcze 2 osob na moderatorki , potrzebne są osoby które będą miały czas na forum :) wiadomo czasem może się coś wydarzyć , dlatego potrzebne są jeszcze dodatkowo 2 osoby :)
Zgłaszać się dziewczyny kto by chciał ;)
Ja bym chciała do grupy prywatnej ;)
 
Ja chciałam tez zawsze pierwszego synka, ale wyszła córka.
Mam nadzieje, ze będzie teraz drugi syn. 😄
A imiona już jakieś macie wybrane?
U mojego w rodzinie same synki , ostatnio jego siostra tez w wieku 38 zdecydowała się na 3 dziecko bo chciała dziewczynkę a wyszedł chłopiec 🙈 , my z pierwszym chłopcem nie mieliśmy problemu odnośnie imienia jest Oliwier ale do dziewczynki mielibyśmy większy problem bo mi się zupełnie inne podobają niż jemu , jedynie co to chyba Oliwia nam się podoba obojgu.. No to jakby była dziewczynka to Oliwia i Oliwier Haha tez tak dziwnie trochę może 🙈 a jak chłopiec to nie mamy może Szymon..
 
reklama
Planujecie jeszcze dzieci?
Mój by chciał jeszcze jedno i różnice 1-2 lat z tym co w brzuchu jest, ale ja raczej jestem już na nie.
Teraz się zdecydowaliśmy, bo to taki najlepszy czas dla Nas, a tym bardziej, ze planujemy z dziećmi się przeprowadzić do uk, a ja chciałam mieć jeszcze ciąże i poród w pl.
Ja w przyszlym roku 36 lat i teraz 3 ciąża więc na 4 się już nie piszę 😜
 
Do góry